memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

19-03-2022 18:41 Kategori: ASAYİŞ

Kızılay kazazedelere su, yiyecek ve battaniye dağıttı

 Kızılay kazazedelere su, yiyecek ve battaniye dağıttı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bolu Dağı Tünelinde meydana gelen kazanın ardından Düzce Valisi Cevdet Atay bölgeye gelerek incelemelerde bulundu. Atay, kazazedelerin bölgeden gidecekleri yere kadar götürmek için çalışma yaptıklarını açıkladı. Kızılay ekipleri de vatandaşlara Su, yemek ve battaniye dağıtımı gerçekleştirdi."

TEM Otoyolu Bolu Dağı Tünel girişinde meydana gelen trafik kazasında 18 araç birbirine girerken 32 kişi de yaralandı. Kazanın ardından bölgeye çok sayıda ekip sevk edilirken, Düzce Valisi Cevdet Atay da bölgeye gelerek kaza hakkında yetkililerden bilgi aldı. Yolun açılması için yoğun çaba sarf edildiğini kazazedelere aktaran Vali Atay, Kızılay ile birlikte su, yemek ve battaniye dağıtımı da gerçekleştirdi. Kaza bölgesindeki vatandaşların gitmek istedikleri yerlere götürülmesi için çalışma yaptıklarını belirten Vali Atay, “Burası bolu tarafı. Vatandaşların yolculuklarına yardımcı olacağız. Çalışmalar devam ediyor. Bizde Düzce olarak yardımcı oluyoruz. Tüm ekiplerimiz ile buradayız. Yolun açılması için yardımcı oluyoruz. Yolcuların buradan götürülmesini sağlayacağız. Arkadaşlar araba ayarlıyorlar. Bolu ekipleri çalışmalarına devam ediyor. Yol açılmasının ardından bizim güzergahtan yola devam edecekler. Düzce’de hastaneye 3 yaralımız kaldırıldı. Allah’a şükür durumları iyi hayati tehlikeleri yok” ifadelerini kullandı.
Öte yandan, bölgede kaza yapan araçların kaldırılma çalışmaları devam ederken, kazazedeler otobüsler ile Bolu ve Düzce’de ki tesislere gönderilecek.Kaynak: İHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ