memo

Bugun...
13-06-2018 15:36 Kategori: GENEL

İşte trafiğe kapatılacak olan o yollar...

 İşte trafiğe kapatılacak olan o yollar...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Gaziantep'e geliyor. "

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Gaziantep'e geliyor. İnce'nin 18 Haziran Pazartesi günü saat 17:00'de Demokrasi Meydanı'nda düzenleyeceği miting için bazı yollar saat 15:00'dan itibaren araç trafiğine kapatılacak. İşte trafiğe kapatılacak olan o yollar:

- Muammer AKSOY Bulvarı Emniyet üçlü kavşağından kapatılarak araç trafik akımı Eski Havuzlu Kavşak ile Grand Otel Kavşağı istikametine yönlendirilecektir.

- Büyükşehir Belediyesi Işıklı kavşağından kapatılarak trafik akımı Şehit Yusuf ERİN ve Nil Kavşağına yönlendirilecektir.

- Tufan Hamamı Caddesi ile 16 Nolu Cadde kapatılarak trafik akımı Kemal Köker Caddesi İstikametine yönlendirilecektir.

- Kemal KÖKER Caddesi Zabıta Daire Başkanlığı önünden kapatılarak trafik akımı Sacır Sokak İstikametine yönlendirilecektir.

- Hürriyet Caddesi Maarif Köprülü kavşak alt girişi kapatılarak trafik akımı Atatürk Bulvarı ve Suburcu Caddesi istikametine yönlendirilecektir.

- İstasyon Caddesi - Maarif Kavşağından Suburcu Caddesi ile Atatürk Bulvarı istikametine bağlantı yolu (Maarif  Kavşağı üstü) kapatılacaktır.

- Dayı Ahmet Ağa Sokak kapatılarak trafik akımı yönlendirilmesi, Karagöz Caddesi ile Gaziantep Kalesi İstikametine olacaktır

- Derekenarı Caddesinin Ali Nacar Camii kavşağından Stad Kavşağı istikametine kapatılarak trafik akımı Kepkep sokak istikametine yönlendirilecektir.

- İstasyon Caddesi Eski Müze kavşağından kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi ve Köprü Sokak istikametine yönlendirilecektir.

- Muammer AKSOY Bulvarı ile 36016 Sokak kesişimi kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi İstikametine yönlendirilecektir.

- Sebahat Göğüş Caddesi ile Muammer Aksoy Bulvarı kesişimi kapatılarak trafik akımı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü istikametine yönlendirilecektir.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU