memo

Bugun...
10-05-2017 12:58 Kategori: EKONOMİ

En etkin 50 CFO'dan birisi seçildi

 En etkin 50 CFO'dan birisi seçildi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Fortune Türkiye ve DataExpert, Türkiye’nin “En Etkin 50 CFO” listesinin ikincisini, CFO’ların (Finans Baş Sorumlusu) önemine dikkat çekmek üzere hazırladı. İşte Türkiye'nin 'En Etkin 50 CFO'sundan biriside Sanko Holding Yöneticisi Cengiz Konukoğlu 13.'üncü sırada yerine aldı."

Fortune Türkiye ve DataExpert, Türkiye’nin “En Etkin 50 CFO” listesinin ikincisini, CFO’ların (Finans Baş Sorumlusu) önemine dikkat çekmek üzere hazırladı. İşte Türkiye'nin 'En Etkin 50 CFO'sundan biriside Sanko Holding Yöneticisi Cengiz Konukoğlu 13.'üncü sırada yerini aldı.

Sanko Holding’in beşinci kuşak yöneticilerinden. UC Berkeley’de finans okudu. 1999-2005 arası grup şirketlerinde farklı görevlerde çalıştı. 2005 yılından bu yana Sanko Holding’in CFO’luğunu ve yönetim kurulu üyeliğini yürütüyor. Ayrıca, TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı ve GAGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini de üstlendi. Konukoğlu, tekstilin yanı sıra enerji, inşaat, çimento, ambalaj, iş makineleri, iklimlendirme, AVM, yat imalatı, fınans, bilgi-iletişim, gıda ve sağlık sektörlerinde etkili projeler ve yatırımlar peşinde.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU