memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

13-10-2021 18:25 Kategori: GÜNDEM

Silah Taşıma-Bulundurma Ruhsatı için ne yapılmalı? İşte detaylar

Silah Taşıma-Bulundurma Ruhsatı için ne yapılmalı? İşte detaylar

"Silah Taşıma-Bulundurma Ruhsatları ile Yivsiz Av Tüfeği Ruhsatı müracaat işlemleri e-devlet üzerinden alınacak randevu ile yapılacaktır."

Silah ruhsatı sorgulama İçişleri Bakanlığı’nın e-Devlet kapısında yer alan işlem listesine eklendi. Silah taşıyan kişilerin ruhsatını yanında bulundurmak zorunda olması nedeniyle isme kayıtlı silah ruhsatı sorgulama sıklıkla kullanılmaya devam ediyor.

Silah Taşıma-Bulundurma Ruhsatları ile Yivsiz Av Tüfeği Ruhsatı müracaat işlemleri  e-devlet linkinden kendinize ait tanımladığınız şifre ile giriş yaparak randevunuzu alabilrsiniz.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan açıklamaya göre:
Vatandaşlarımıza etkin, verimli ve daha hızlı hizmet sunabilmek, verilen hizmetlerin kalitesini artırmak ve Covid-19 tedbirleri kapsamında hizmet verilen birimlerde vatandaş yoğunluğunu azaltmak amacıyla;
Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğümüze bağlı Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü ile İlçe Emniyet Müdürlüklerimize yapılan “Silah Taşıma-Bulundurma Ruhsatları ile Yivsiz Av Tüfeği Ruhsatı” müracaat işlemleri 18.10.2021 tarihinden itibaren e-Devlet sistemi üzerinden alınan randevular ile yapılacaktır.
Vatandaşlarımızın yapacakları iş ve işlemlerde mağduriyet yaşamamaları için e-Devlet üzerinden randevu almaları gerekmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ