memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

04-10-2019 13:13 Kategori: GÜNDEM

Online Feribot Bileti

Online Feribot Bileti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kıbrıs’a yolculuk yapacaklar için alternatif ve avantajlı bir seçenek olan Kıbrıs feribot seferleri ekonomik olduğu için sizlere ekonomik açıdan da avantaj sağlamaktadır."

Kıbrıs’a yolculuk yapacaklar için alternatif ve avantajlı bir seçenek olan Kıbrıs feribot seferleri ekonomik olduğu için sizlere ekonomik açıdan da avantaj sağlamaktadır. Mersin – Gazi Magusa ve Taşucu – Girne limanları arasında karşılıklı olarak yapılan feribot seferleri yeni nesin ve teknolojik özelliklere sahip feribotlar ile yapıldığında güvenlik anlamında maksimum güvenliğe sahiptir. Üst düzey konforlu bir feribot yolculuğu için özel bir şirket olan Filo Denizcilik Şirketi her detayı en ince ayrıntısına kadar sizin için düşünmüş ve uygulamıştır.

Bilet almak istediğinizde size farklı seçenekler sunan şirket online bilet satın alma, limanlardaki acentelerden bilet satın alma veya bilet satış platformlarından bilet alma imkanını sizlere tanımıştır. Filo denizcilik uzun yıllardır yolcu taşımacılığı sektöründe yer aldığı için yolcuların bilet satın almalarını kolaylaştıracak seçenekleri yolculara sunmaktadır. Bilet satın alma işlemi yaparken kalkış ve varış limanlarını dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekiyor. Bilet satın alma işleminden sonra olası bir gidememe durumunda biletinizi açığa alabiliyor veya ileri bir tarih için yeni bir bilet alma işlemi de yapabiliyorsunuz.

Online olarak Kıbrıs bilet satın alma işlemini yapacağınızwww.filodenizcilik.com sitesinde üyelik işlemi yapmanız gerekiyor. Üyelik işlemi ile vereceğiniz cep telefonu, mail adresi gibi iletişim araçları ile Filo Denizcilik tarafından düzenlenen bilet kampanyaları, bilet promosyonları gibi indirim kampanyalarından haberdar oluyorsunuz. Feribot seferlerini çok uzun yıllardır gerçekleştiren Filo denizcilik sektörde bulunduğu süre içinde sahip olduğu deneyimi ve tecrübeyi sizlere aktararak daha rahat, daha konforlu ve daha ekonomik bir yolcuk yapmanıza katkı sağlıyor. Kıbrıs’a ulaşım konusunda uçak yolculuğuna alternatif olan feribot yolcuğu daha güvenli olduğu gibi daha ekonomik olması ile de yolcuların tercih sebebi oluyor.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna