memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

21-11-2022 19:23 Kategori: GÜNDEM

Milletvekili Nejat Koçer’den Karkamış Saldırısına Kınama

Milletvekili Nejat Koçer’den Karkamış Saldırısına Kınama
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, terör örgütü YPG/PKK tarafından Gaziantep'in Karkamış ilçesine atılarak ilçe merkezindeki bir lise ve iki ev ile Karkamış Sınır Kapısı yakınındaki bir TIR'a isabet eden roket saldırısına ilişkin açıklamada bulundu."

2023 yılı merkezi yönetim bütçe kanun teklifi görüşmelerinin devam ettiği Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığı konuşmasında, gerçekleşen saldırıya en güçlü şekilde, misliyle  karşılık verileceğini ifade eden Koçer şunları söyledi.

“Seçim bölgem ve memleketim Gaziantep’e öğlen saatlerinde terör örgütü tarafından havan saldırısı düzenlendi. Karkamış ilçemizde 3 vatandaşımız; 1 ilkokul öğrencisi, 1 öğretmen ve 1 vatandaşımız maalesef hayatını kaybetti. Acımız çok büyük. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Terörü ve teröre destek verenleri lanetliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Terörle mücadele kararlıkla sürdürülecek, Türkiye’ye uzanan hain eller bir bir kırılacaktır.”Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ