memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

12-12-2018 10:22 Kategori: GÜNDEM

Karacan'dan Portakal'a tepki!..

Karacan'dan Portakal'a tepki!..
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Geçtiğimiz gün bir televizyon kanalında,son günlerde fransada yaşanan sokak olaylarının bir benzerinin Ülkemizde de tertip edilmesi için halkımızı galyana getirmeye çalışan sözde haberci Fatih Portakal hakkında bu açıklamalarından dolayı suç duyurusunda bulunduk. "

Bir gazetecinin öncelikli vazifesi halkın söylemlerine,taleplerine ve hislerine tercüman olmaktır.Kendisini takip eden kitlenin taleplerini ve sıkıntılarını kaleme almak, yaşanan olumsuzlukların giderilmesinde hem devlete hem Millete yardımcı olmaktır.

Sayın Portakalın açıklamalarında talimatı Milletten değil,ülkemizde karışıklık ve kargaşa çıkmasını isteyen kaos gruplarından aldığını görüyoruz.

Yaşanan ekonomik sıkıntıların çözümü sokak protestoları değildir.
Yakın bir zaman önce gezi parkında ağaçların kaldırılmasıyla ilgili yapılan sokak gösterilerinin provakasyonlar sayesinde büyüdüğü ve ülkemize verdiği 1.5 Milyar Dolar civarındaki zararın bu Milletin tüm fertlerinin cebinden çıktığını hatırlatmak istiyoruz.

Milli irade ve Demokrasi Derneğinin birer mensubu olarak bizler eğer ki bir uygulamaya karşı görüşlerimiz ya da toplum olarak bir rahatsızlığımız varsa bunu legal ve demokratik bir şekilde beyan etmemiz gerektiğine inanıyoruz.
Bizler tıpkı 15 Temmuzda ki gibi sadece devletimizin bekası ve karşılaştığı tehlikelere karşı sokağa çıkmamız gerektiğini savunuyoruz.

Milletin iradesi tek bir zümrenin,grubun yada siyasi oluşumum elinde değildir.Bizler her kesimin Milletin iradesine saygı duymaya davet ediyoruz.
Genel Başkanımız Serhat Çağ yaklaşık bir hafta önce Yeni 15 Temmuzlara hazırlıklı olmak isimli bir makale paylaşımında bulundular.
Bu makalenin şu kısmı çok önemli sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yine gelecekler!
Gezi ve benzeri hareketlenmeleri destekleyerek,hala daha içimizde uyuyan,saklanan,kripto ihanet şebekelerini harekete geçirerek yine deneyecekler.
Maksatları İç savaş çıkarmak,Sokakları çatışma ortamına çevirmek,Bölünmeyi sağlamak ve En Önemlisi MÜSLÜMAN KANI DÖKMEK.
Bugünlerde yine bir hazırlık aşamasındalar ..
Kamuoyunda ve sosyal medyada bir algı operasyonu var.Fransa’da ki sarı yeleklilerin benzer bir hareketini Türkiye’nin de içinde bulunduğu birkaç ülkeye sıçramasını istiyorlar..
Şuan halkın tepkisi ölçülüyor.Karşıt Söylemler,hakaretler ve eylemler başladığında düğmeye basılacak,hali hazırda bekleyen provakatörlerini sahaya sürecekler.
Eğer ki planlarını sekteye uğratmadan uygulayabilirler ise 15 TEMMUZ ‘un rövanşını alma arzusundalar..

Evet kıymetli basın mensupları Bu ülkede 15 Temmuzun rövanşını almalarına Bizler Milli İradenin temsilcileri ve demokrasimizin savunucuları olarak kesinlikle müsade etmeyeceğiz.
Bununla birlikte ;
Toplumsal refahın,hane gelirlerinin ve ekonomik kalkınmamızın gelişmesi adına her yasal platformda bulunacağımızı ve bu platformlara destek vereceğimizi de Buradan beyan etmek istiyoruz.
Yüce Türk Milletine saygıyla arz ederiz.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU