memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

06-05-2019 09:24 Kategori: GÜNDEM

Hamilelere Özel Rahat Tesettür Modelleri

Hamilelere Özel Rahat Tesettür Modelleri
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Hamile kadınlarımız giyimlerinde hem şıklığı yakalamak hem de rahat olmak isteyebilirler. "

Ama bu ikisinin nasıl bir arada olacağını düşünüp dert edinirler. Özellikle hamilelik dönemi yaz aylarına geliyorsa üstüne nem ve sıcaklık eklenir ve dolaptaki kombinler birer birer elenir. Yaz ayları yaklaşmaya başlayınca tatil planları, düğün-kına organizasyonları ve tabi ki özel davetler ortaya çıkmaktadır. Hamile tesettürlü bir kadın için bu davetlerin çoğu şık olmak isteyeceği davetlerdir. Bu özel günleri düşündükçe hamilelerin ve özellikle de şıklığına çok önem veren kadınların aklına ilk başta doğru kıyafet seçimini araştırmak gelecektir.

Her Yeni Yıl Yeni Moda Kombinler

 2019 yılının başlarındayken gözler en yeni ve moda kıyafetler de olmaya başlamıştır. Alışveriş ve moda parçaların sürekliliği her sene yenilenirken kadınlara da modayı takip etmek kalıyor. Tabi ki her yeni sezon alışveriş yapıp eski kıyafetler atılmaz. Ama bizler biliyoruz ki insanlar mutlaka o senenin trend parçalarından birkaç kombin dolabında bulunduruyor ve özel günlerinde kullanıyor. Bunun yanı sıra modası hiç geçmeyen ve her sene giyebileceğimiz parçalar, renkler ve kombinler vardır. Günlük kıyafetlerimiz genellikle dolabımızın daimi parçalarından oluşmaktadır. Onlar rahat ve her döneme her modaya hitap edebilen kıyafetlerdir.  Hatta son dönemler de retro kıyafetlere olan ilgiler de geçmişe dönmenin kapısını bir miktar açmıştır. Her dönemin modası dediğimiz beyaz tşirtler, mavi jean pantolonlar, siyah düz elbiseler dolaplarımızın vazgeçilmez parçalarını oluşturmaktadır. Tesettür giyim için de benzer parçalardan söz edebiliriz.

Tesettürlü Hamile Kadınlara Özel Kombinler

 Hamilelik süreci kısa olduğu için kadınlar belki de sadece bir yaz mevsimi veya iki aylık soğuk bir hava için çok fazla kıyafet almayı masraf olarak düşünebilirler. Bebek beklemek ayrı bir masrafken ailenin bütçesi iyice sarsılabilir. Bu yüzden kıyafetler bütçelerine uygun fiyatta ve az miktarda olmalıdır. Az ama rahat kıyafet seçmelisiniz. Her dönemin parçalarını içeren lastikli pantolonlar alabilirsiniz. Sıklıkla uzun elbise tercih edebilir ve hamilelik sürecinin ardından rahatlıkla yeni kilonuza uygun olarak daraltabilirsiniz. Özel davetler de ise şıklığınızı şallarınız ile ortaya çıkarabilirsiniz. Topuklu bir ayakkabı yerine düztaban ama parlak veya rugan ayakkabılar tercih edebilir ve şık kombinlerinizi çantalarınız ile süsleyebilir çok güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Kaynak : https://www.modamerve.com/Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU