memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

12-05-2019 12:01 Kategori: GÜNDEM

GTB Başkanlarından anneler günü kutlaması

GTB Başkanlarından anneler günü kutlaması
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, 'Anneler Günü' dolayısıyla kutlama mesajı yayımladılar."

 
Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, 'Anneler Günü' dolayısıyla kutlama mesajı yayımladılar.
 
Ailenin temel taşını oluşturan annelerin güçlü toplum ve sağlıklı nesillerin yetişmesinde en önemli görevi üstlendiklerini kaydeden GTB başkanları, mesajda şu görüşlere yer verdiler:
 
'Üzerimizdeki hak ve emeklerini hiçbir zaman ve hiçbir şekilde ödeyemeyeceğimiz vefakâr annelerimiz, yaşam boyu en büyük sevgi, saygı ve hürmeti hak eden en yüce varlıklarımızdır. 
Peygamber efendimizin "Cennet annelerin ayakları altındadır" övgüsüne mazhar olan kıymetli annelerimiz, karşılıksız sevginin, fedakarlığın ve hoşgörünün en müstesna temsilcileridir.
İnsan için hayat anne ile başlar ve ömür boyu anne ile devam eder. Gözümüzü dünyaya açtığımız ilk andan itibaren bizleri sonsuz sevgileriyle sarıp sarmalayan, koruyup kollayan ve hayatımızın her safhasında en güvenli sığınağımız olan annelerimiz, toplumumuzun da en temel yapı taşını oluşturmaktadır. 
Gelenek ve göreneklerine bağlı, milli ve manevi değerlerine saygılı genç nesiller yetiştirmek ancak anne ve aile ortamı ile mümkündür. 
Tüm bu duygu ve düşüncelerle hayatlarını ailelerine vakfeden, başta aziz şehitlerimizin bizlere emaneti annelerimiz olmak üzere, tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi ise rahmet ve minnetle yad ediyoruz.'


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU