memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

17-05-2020 22:47 Kategori: GÜNDEM

Gaziantep'te koronaya kafa tutup, mevlid yemeğine katıldılar!

Gaziantep'te koronaya kafa tutup, mevlid yemeğine katıldılar!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Yetkililerin toplu etkinlik uyarılarına rağmen Gaziantep’te düzenlenen mevlide onlarca kişi katıldı. Gaziantep Valisi Davut Gül, mevlid yemeğine katılan herkese 3150 TL para cezası verdiklerini ayrıca da Organizasyonu yapanlar hakkında da suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı."

Gaziantepliler ne yasak, ne kural dinliyor. Şehir merkezinde bir aile toplu mevlid yemeği organize ettti. Mevlid yemeğine onlarca kişi katıldı. Gaziantep Valiliği olay hakkında suç duyurusunda bulundu.

Gaziantep'te, koronavirüs yasaklarına girmesine karşın mevlüt yemeğine katılan çok sayıda kişiye para cezası verildi,organizasyonu yapanlar hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu.

Onlarca kişinin katıldığı mevlid yemeği hakkında sosyal medyadan açıklama yapan Gaziantep Valisi Davut Gül, şu ifadelere ye verdi: “ Daha önce gördüm, kişileri tespit ettik, bu mevlid yemeğine katılan herkese 3150 TL para cezası verdik. Organizasyonu yapanlar hakkında da suç duyurusunda bulunduk”

Haber Videosu
Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Ali kolınç , 17-05-2020 23:19 aşağıdaki yorumu yaptı. bu cezalar işallah oy uğruna affedilmez...
yorumlar ŞABAN DOĞRU , 17-05-2020 22:44 aşağıdaki yorumu yaptı. O MEVLÜDÜ YAPANA EN AZ 20, BİN TL, CEZA ONGÜN EV HAPSİ VERMEK GEREK.
FACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU