memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

12-05-2019 12:44 Kategori: GÜNDEM

Gaziantep'te En güzel Anneler Günü hediyesi

Gaziantep'te En güzel Anneler Günü hediyesi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Özel Anka Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Demir kontrolünde dünyaya gelen üçüz bebeklerini Anneler Günü’nde kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan Erem Ailesi, şimdi dört çocuğa birden nasıl bakacaklarını düşünüyor."

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde ikamet eden ve 5 yıl önce dünya evine giren Cezmi ve Fatma Erem çifti bir kız çocuklarının ardından Anneler Günü’nde üçüz bebek sahibi olmanın heyecanını yaşadı. Doğum riskli görüldüğü için Gaziantep Özel Anka Hastanesi’ne sevk edilen Fatma Erem burada Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Demir tarafından gerçekleştirilen sezaryenle üçüzlerini kucağına aldı.

Erken doğdukları için kuvöze konulan tek yumurta üçüzlerinin sağlık durumlarının iyi olduğunu söyleyen Gaziantep Özel Anka Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Demir,” Anneler Günü’nde anneye bu sevinci yaşattığımız için mutluyuz. Bebeklerimizin hepsi erkek. Birisi 1 kilo 700 gram, diğer ikisi 2 kilo 200 gram. Ciddi bir sağlık sorunları yok, ancak normal kiloya gelene kadar kuvözde kalacaklar. Hastanemizin tam donanımlı yenidoğan yoğun bakım ünitesinde gözetim altında kalacak olan bebekleri en kısa zamanda annelerinin kucağına vereceğiz ”diye konuştu.

 

Anneler Günü’nde üçüz bebek sahibi olan 33 yaşındaki Fatma Erem; ”Benim için en güzel Anneler Günü hediyesi oldu. Sevincimi anlatmam imkansız. 3 yaşında Gamze adında bir kızımız vardı, bir de erkek evlat istiyorduk. Allah bize bir değil, üç erkek evlat verdi. Doğumum riskli olduğu için çok korkuyordum. Gaziantep Özel Anka Hastanesi’nde benimle çok iyi ilgilendiler. Zor ve riskli olmasına rağmen çok şükür doktorum doğumumu güzel sonuçlandırdı. Bebeklerim ve benim sağlık durumum iyi. Bu duyguyu bana yaşatan hastane ve doktorum Mustafa Demir’e teşekkür ederim.”dedi.

 

 Üçüz evlat sahibi olmanın hem sevincini hem şaşkınlığını yaşayan 33 yaşındaki baba Cezmi Erem,” Ailemizde ikiz vardı, ama üçüz bebek sahibi olan yoktu. Bu nedenle üçüz bebeğimiz olacağını hiç düşünmedik. Eşimin yapılan ultrason sonucu üçüz bebeklere hamile olduğunu öğrendiğim andan itibaren 4 çocuğa nasıl bakacağımızı düşünüyorum. Çünkü ben bir yıldır işsizim. Ödemelerimizi borç alıp yapıyorum. Üçüzlerin bez, mama ve diğer masraflarını hesap ettiğimde aylık masrafımız 1500 lirayı buluyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Yükümüz ağır. Geçinmekte zorlanıyoruz. Yetkililerden ve hayırseverlerden bu konuda destek bekliyoruz. ”diye konuştuKaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU