memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

03-08-2022 14:21 Kategori: GÜNDEM

GAÜN’ün promosyon ücretinde artış

GAÜN’ün promosyon ücretinde artış
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Üniversitesi’nin (GAÜN) banka maaş promosyon ihalesini kazanan Halk Bankası Rektör Arif Özaydın’ın baskılarıyla 34 bin 300 lira olan ücreti 35 bin liraya çıkardı. Promosyon ücretinin arttığını sosyal medya hesabından duyuran Sağlık-Sen Gaziantep Üniversite Hastane şubesi Başkanı Cuma Kerkez, ihalenin imzalandığını duyurdu. "

Gaziantep Üniversitesi’nin (GAÜN) banka maaş promosyon ihalesini kazanan Halk Bankası, promosyon ücretini arttırdı. İhale sonucunda 15 Eylül’de tek seferde yatırılacak olan promosyon 700 lira daha arttı. Rektör Arif Özaydın’ın baskısıyla promosyon ücretinde artışa giden banka yetkilileri, 5 bin 291 personelin hesabına 15 Eylül’de 35 bin lira yatıracak.
Üniversite çalışanlarını sevindiren gelişmeyi sosyal medya hesabından duyuran Sağlık-Sen Gaziantep Üniversite Hastane şubesi Başkanı Cuma Kerkez, “Gaziantep Üniversitesi Banka Maaş Promosyonu’nun 34 bin 300 TL olan ihale sonucu 35 bin TL olarak 15 Eylül’de tek seferde ödemeli olarak 4 yıllığına HALK Bankası ile imzalanmıştır.  Tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun” dedi.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ