memo

Bugun...
14-06-2018 13:28 Kategori: GÜNDEM

GAÜN Hastanesi'nde bayramlaşma töreni

GAÜN Hastanesi'nde bayramlaşma töreni
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"GAÜN Hastanesi yönetimi ve çalışanları Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreninde bir araya geldi."

Başhekim Yardımcıları, Hastane Baş Müdürü ve müdür yardımcıları; hastane çalışanları ile tek tek Hastane fuaye alanında gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde GAÜN Hastanesi Başhekimi, tokalaşarak, bayramlaştı.

Törenle ilgili duygularını ifade eden Hastane Başhekimi Doç. Dr. Suat Zengin,” Her yıl olduğu gibi bu yıl da hastane yönetimi, çalışanları ve öğretim üyeleriyle fuaye alanında bayramlaştık. Bu bayramlaşma töreninde birbirine kırgın, küskün olan insanların bir araya gelmiş olması bizi ziyadesiyle mutlu etti. Bu durum bayramların ne kadar birleştirici bir yapı olduğunu bize tekrar gösterdi. Hastanemizin Gaziantep çapında değil Türkiye çapında bir hastane olması, son dönemdeki yükselen trendi bayram neşemize neşe kattı. Çifte bayram kutlamış olduk” dedi.

Törenden duydukları memnuniyetlerini dile getiren hastane çalışanları ise bu duyarlı davranıştan dolayı hastane yönetimine teşekkürlerini iletti. Tören bayram çikolatası ve kolonyanın ikram edilmesiyle sona erdi. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU