memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

06-09-2019 10:47 Kategori: GÜNDEM

Evinizi Saraya Çevirin!

Evinizi Saraya Çevirin!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Son zamanlarda poliüretan kaplamalar ve köpükler kullanılarak çeşitli dekoratif ürünler üretilmektedir. Bunların başında da ev süslemeleri gelmektedir. Eski zamanların ruhunu yaşatacak duvar ve çatı süslemeleriyle evinizi bambaşka bir havaya sokabilirsiniz."

Son zamanlarda poliüretan kaplamalar ve köpükler kullanılarak çeşitli dekoratif ürünler üretilmektedir. Bunların başında da ev süslemeleri gelmektedir. Eski zamanların ruhunu yaşatacak duvar ve çatı süslemeleriyle evinizi bambaşka bir havaya sokabilirsiniz.

Poliüretan Dekorasyon Malzemeleri ile Neler Yapılabilir?

Poliüretan malzemeler, kalıplar içerisinde poliol ve TDI olarak isimlendirilen iki malzemenin karıştırılmasıyla elde edilir. Reaksiyona giren bu iki malzeme şişerek sert bir köpük oluşturur ve kalıbın şeklini alır. Bu sayede farklı dekorasyon ürünleri elde edilebilmektedir. Son zamanlarda kullanımı artan bu ürünler sayesinde evlerimizi saraylara çevirebiliriz. Poliüretan dekorasyon malzemeleri, iç kullanımın yanı sıra binaların dış kaplamalarında da oldukça aktif kullanılmaktadır. Ev içlerinde kullanılan poliüretan süpürgelik modelleri ile eski tahta süpürgeliklerden kurtularak evinize daha şık bir hava katabilirsiniz. Aynı zamanda poliüretan süpürgelik modelleri, eski tahta süpürgeliklere nazaran oldukça dayanıklı ve kullanışlıdır.

Dekorasyon Malzemelerinin Fiyatları

Evinizi poliüretan malzemelerle dekore etmek isterseniz, bu konuda uzman firmalardan birisi de polure.com sitesi üzerinden hizmet veren Polure firmasıdır. Birçok farklı dekorasyon ürünü sunan firma, farklı tasarım ürünleri ile ev, otel veya işyerinizin havasını değiştiriyor. Poliüretan süpürgelik fiyatları kullanılan malzeme ve ölçülere göre değişmekle birlikte, firma bütçenize uygun fiyat aralıkları sunuyor. Uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet veren firma, müşterilerinin hayalindeki ev dekorasyonuna, oldukça düşük bütçelerle ulaşmasına yardımcı oluyor. Sizlerde evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız, polure.com sitesini mutlaka ziyaret etmenizi öneririm.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna