memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

07-06-2021 16:11 Kategori: GÜNDEM

Düğün kavgası olayına bir başka bakış

Düğün kavgası olayına bir başka bakış
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Haber sitemizde yer alan “Düğüncü Çetesi Kuaföre saldırdı” başlıklı haberimizle ilgili iddia kuaföre saldırdıkları iddia edilen şahısların avukatı tarafından www.memohaber.com haber sitemize bir açıklamada bulunuldu. "

Avukat Hüseyin Çelebioğlu, bahsedildiği gibi düğün sahiplerinin kuaföre saldırdığının gerçeği yansıtmadığını ve asıl mağdur olan tarafın düğün sahipleri ve gelin olduğunu öne sürdü. Konuya ilişkin tarafımıza bir açıklama gönderen Avukat Çelebioğlu, konu hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma yürütüldüğünü ve gerçeğin ortaya çıkarılacağını dile getirdi.

İŞTE AVUKATIN AÇIKLAMASI

Avukat Hüseyin Çelebioğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “07/06/2021 Tarihinde "DÜĞÜNCÜ ÇETESİ KUAFÖRE SALDIRDI" haberiyle ilgili tek yanlı habe alma hakkını aşarak https://www.memohaber.com/asayis/gaziantepte-dugun-cetesi-kuafor-salonunu-basti/45606/ linkinde yer alan haberde müvekkillerim hakkında ithamda bulunmuşsunuz. Olayın gerçeği öyle değildir. Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma devam etmektedir. 06/05/2021 tarihinde düğün öncesinde müvekkillerim gelinlik ve kuaför masraflarıyla ilgili söz konusu kuaför sahibi MELİSA Güner'le anlaşmışlardır. Anlaşmaya ilişkin fatura ektedir. Mevzu bahis fazla alınmak istenen para değildir. Kuaför ve gelinlik işlemleri bittikten sonra gelinlikte hata olduğu gelin tarafından fark edilmiştir. Bunun üzerine tekrar gelinlik ve kuaför salonunu işleten Melisa Güner'in yanına gidilmiştir. Düğüne 1 saat kala bununla ilgili şikayeti gelin hanım dile getirmesine rağmen kuaför işleteni Melisa Güner söz konusu bu iddiayı kabul etmemiş. Kuaföre sahibi Melisa ve çalışanları müvekkillerime tehdit ve hakaretlerde bulunmuşlardır. Müvekkillerim çete değillerdir. Kuaför Melisa Güner ve çalışanları müvekkilim gelin hanımı ve eşini darp etmişlerdir. Olayla ilgili soruşturma devam etmektedir. Olayın aslı mağduru müvekkillerimdir. Ancak kuaför sahibi Melisa Güner kendisini mağdurmuş gibi basında haber etmeye çalışmaktadır. Yapılan bu hakaret, tehdit iftiralarla ilgili ayrıca gerekli yasal yollara başvurulacaktır” ifadelerine yer verdi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ