memo

Bugun...
14-06-2018 13:11 Kategori: GÜNDEM

Çeliktürk "Bayramlar birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeli"

Çeliktürk
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayarak, İslam Aleminin bayramını kutladı. "

Bayramların dinimizde önemli bir yeri olduğunu belirten İMO Gaziantep Şube başkanı Gökhan Çeliktürk, "İslam Alemi olarak on bir ayın sultanı olan ve aynı zamanda rahmet, mağfiret ve bereket ayı olarak nitelendirilen Ramazan ayından sonra bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, sevgi, saygı, barış ve hoşgörü gibi duyguların yoğun olarak yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma gibi toplumsal güzelliklerimizin zirve yaptığı müstesna günlerdir. Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeli, millet olarak kenetlenmeliyiz" diye konuştu. 
 
Başkan Çeliktürk, Ramazan Bayramı mesajında şöyle devam etti: "Bayramların anlamına uygun bir şekilde kutlanması gerektiğini ifade eden İMO Şube Başkanı Çeliktürk, şöyle devam etti: "Gerek dini, gerekse de milli bayramlarımız millet olarak kenetlenmemizi sağlayan her türlü dargınlıkların, kırgınlıkların, küskünlüklerin unutulduğu, yardıma muhtaçların sevindirildiği, bizi biz eden değerlerimizi doya doya yaşadığımız günlerdir. Bayram, dost, akraba ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin ve muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı günlerimizdir. Bu vesile ile inşaat mühendislerimizin, vatandaşlarımızın ve tüm İslam Aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutlar, bayramın ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve kardeşlik dolu günler getirmesini dilerim."


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU