Bugun...
31-07-2019 09:26 Kategori: GÜNDEM

Alanya'nın Modern Mekanları

Alanya'nın Modern Mekanları
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Ülkemizin turizm incisi konumunda bulunan Antalya'nın ilçelerinden olan Alanya turizm açısından son derece gelişmiş bir ilçedir. "

Neredeyse Antalya kadar ünlü olan bu ilçe, son dönemde açılan alışveriş merkeziyle de göz kamaştırıyor. timecenteravm.com adresinde alışveriş merkezinin tüm detayları sunulurken, PLACES TO SPEND TİME İN ALANYA bakımından modern mimarisiyle dikkat çekiyor. Gündüz güneş ve denizin tadını çıkaran tatilciler günün istedikleri saatlerinde bu mekanın ambiyansı eşliğinde hoş zaman geçirebiliyor. Görkemli bir görüntüye sahip olan bu mekanda en gözde ve ünlü giyim mağazaları yer alıyor.

Alanya Alışveriş Merkezi

Alanya'da deniz dışında farklı aktiviteler yapmak isteyen tatilciler bu merkezde diledikleri gibi alışveriş yapabiliyor. De Facto, Flo, Lcw, Penti gibi giyim mağazalarından alışveriş yapan kişiler, Mc Donalds ve ünlü restaurantlarda yemek yiyerek güzel zamanlar geçirebiliyor. МАГАЗИНЫ АЛАНИИ ve yemek mekanları bu alışveriş merkezinin içinde yer alıyor. Gezmek, alışveriş yapmak ve Alanya'da farklı yerler görmek isteyenler bu merkezde hoşça vakit geçirebiliyor. İlçeye ayrı bir tat katan bu merkez Alanyalılara ve Alanya'ya tatile gelen binlerce kişiye hizmet sunuyor.

Alanya'da Alışveriş Yapılacak Yerler

Alanya'ya yabancı olan herkes ТОРГОВЛЯ В АЛАНИИ merkezinden tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Migros gibi marketlerden ihtiyaçları olan istedikleri tüm ürünleri satın alabildikleri gibi, giyim ürünlerini de en ünlü mağazalardan karşılayabiliyor. Tatilde ihtiyacınız olan ürünlere tıpkı kendi yaşadığınız bölgedeymişçesine ulaşmak için Timecenter merkezini ziyaret edebilirsiniz.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU