memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

14-01-2020 10:04 Kategori: GENEL

Yüksel: Firmalarımızın her biri ile gurur duyduk

Yüksel: Firmalarımızın her biri ile gurur duyduk
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenen Domotex 2020 Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı'na katılan Gaziantepli firmaların stantlarını ziyaret etti."

Milletvekili Müslüm Yüksel, Domotex 2020'e katılan 102 Gaziantepli firmanın stantlarını tek tek ziyaret ederek, halı sanayicileri ile sektörün genel durumu ve fuarla ilgili istişarelerde bulundu. Alanında dünyanın en büyüğü olan Domotex Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarına ikinci kez katıldığını belirten Milletvekili Yüksel, Gaziantepli firmaların stantlarını ziyaret ettikten sonra yaptığı değerlendirmede, "Domotex 2020'ye katılan firmalarımızın her biri ile gurur duyduk. Gaziantep adına sevindirici bir tablo" diye konuştu.

DÜNYADA TÜRKİYE, TÜRKİYE'DE GAZİANTEP

Milletvekili Yüksel, imkanı olan herkesi Domotex'i ziyaret etmeye çağırırken, şöyle devam etti: "Gaziantepli halı firmaları, üretim ve ihracatlarıyla ülkemiz ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Bu başarıdan dolayı tüm firmalarımızı ayrı ayrı kutluyorum. Makine halısında, dünyada en büyük üretici Türkiye. Türkiye'de de en büyük üretici Gaziantep. 1 Milyar 650 milyon Doların üzerinde ihracatımız var. Bu başarının artarak devam edeceğine inanıyorum. Bugün olduğu gibi gelecekte de halıya olan ilginin artacağına inanıyorum. Dünyanın halı merkezi Gaziantep’in Domotex’e yaptığı çıkarma elbette sadece ürünlerin değil, ülkemizin de tanıtımında önemli rol oynuyor. Emeği geçenleri başta TİM Halı Sektör Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan ve GAHİB Başkanı Ahmet Kaplan olmak üzere herkesi kutluyorum” dedi. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna