memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

13-03-2019 18:09 Kategori: GENEL

Yetkililer bu soruna çözüm bulmalı!

Yetkililer bu soruna çözüm bulmalı!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te trafik denetimlerinden eksik evraklar nedeniyle bağlanan motosikletler yedi emin otoparklarına konuluyor. Uzun süre yedi edim otoparklarında bekleyen motosikletleri geri almaktan vazgeçene vatandaşlar ise icrayla karşı karşıya geliyorlar."

Gaziantep’te trafik denetimlerinden eksik evraklar nedeniyle bağlanan motosikletler yedi emin otoparklarına konuluyor. Uzun süre yedi edim otoparklarında bekleyen motosikletleri geri almaktan vazgeçene vatandaşlar ise icrayla karşı karşıya geliyorlar.

YEDİ EMİN OTOPARK AVUKATLARI İCRA TAKİBİ BAŞLATIYORLAR

Trafik uygulamalarından eksik evrakları nedeniyle bağlanan yüzlerce motosiklet yedi emin otoparklarında muhafaza ediliyor. Birçoğu çürümeye terk edilen motosikletler için yedi emin otopark sahipleri avukatları aracılığıyla motor sahipleri hakkında 2-3 bin liralık icra takibi başlatıyorlar. Otopark ücretlerini alamadıkları için icra takibi başlatan otopark işletmecilerinin bu durumdan vazgeçmeleri isteniyor.

VATANDAŞLAR BU DURUMDAN DOLAYI MAĞDURİYET YAŞIYOR

Motosikleti bağlanan vatandaşlar ise otoparkta çürüyen motosikletlerinin yanı sıra haklarından başlatılan icra takiplerinden dolayı büyük mağduriyet yaşıyorlar. Motosikleti bağlanan vatandaşlar icra takiplerinin durdurulması için yetkililerden yardım istiyorlar. Ekonomik sürecin iyi olmadığı bu dönemde birçok vatandaş haklarında başlatılan icra takibi karşısında çaresiz bir duruma geldi. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU