memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

14-03-2019 11:25 Kategori: GENEL

Vali Gül'den 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

Vali Gül'den 14 Mart Tıp Bayramı mesajı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Valisi Davut Gül'den 14 Mart Tıp Bayramı mesajı."

Ülkemiz son dönemlerde sağlık alanında çok önemli yeniliklere imza atmıştır. Bugün, vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesine baktığımızda bu değişimi açık bir şekilde görmekteyiz.

Bizler “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.” anlayışıyla hareket eden bir neslin temsilcileriyiz. Çünkü sağlıklı bir toplumun olması sağlıklı bireylere bağlıdır. Sağlık hizmetlerinin kaliteli bir şekilde vatandaşlara ulaştırılmasında en büyük görev ise hekimlerimize düşmektedir.

İnsanlık tarihinin en eski mesleklerinden birisi olan hekimlik, önemini hiçbir dönemde kaybetmemiş ve özellikle Türk toplumunda kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür.

Doğumdan ölüme kadar her an bizleri yaşatmayı, acılarımızı azaltmayı ve bizlere daha kaliteli bir yaşam sunmayı hedefleyen tüm sağlık çalışanlarımızın bu nedenle hakkını ödeyemeyiz.

Bu duygu ve düşünceler ile sağlıklı toplum olabilme yolunda ve sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmemiz adına var gücüyle, özveriyle çalışan başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU