memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

10-01-2019 11:36 Kategori: GENEL

Vali Gül, gazetecilerle bir araya geldi!..

Vali Gül, gazetecilerle bir araya geldi!..
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Valisi Davut Gül, 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü nedeniyle sabah kahvaltısında basın mensuplarıyla bi araya geldi."

Gaziantep Valisi Davut Gül, 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü nedeniyle sabah kahvaltısında basın mensuplarıyla bi araya geldi.

Özel bir otelde basın mensuplarıyla bi araya gelen Vali Gül ; “Gaziantep’te 2 aylık süremiz doldu, sizlerle zaman zaman birlikte olduk. Basın Gaziantep’in hafızası. Sorunlarınızı biliyoruz, gazeteciler şehrin yöneticilerini zaman zaman eleştiriyorsunuz ama bu kez ben eleştireceğim. Gaziantep’te bir cemiyet enflasyonu var. İlan alan 14 gazeteler var. Bu enflasyonu iyi görmüyorum” dedi.

Vali Gül, uyuşturucuyla ilgili mücadele konusunda mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini belirterek; “Okulların tamamının güvenlik görevlisi ve kamera sistemi var. Dünyanın hiç bir yerinde polisiye tedbirlerle uyuşturucuyla mücadele çözülemez. Herkes ilk önce aileler altyapıyı hazırlayıp çocuklarına sahip çıkıp spora yöneltmemiz gerekiyor. Gençlerimizi spora entegre  etmemiz gerekiyor. Mahalle bekçi sayımızı 200 kişi daha artırıyoruz. Mücadele top yekün olması gerekiyor” dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU