memo

Bugun...

GİRAY FİLO

30-12-2020 20:21 Kategori: GENEL

Uzman fizyoterapist Zafer Aksungur, KizlarSoruyor kullanıcılarının sorularını yanıtlıyor

Uzman fizyoterapist Zafer Aksungur, KizlarSoruyor kullanıcılarının sorularını yanıtlıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"KizlarSoruyor, uzun yıllardır Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yerli sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Sitenin uzun yıllardır bu kadar çok ilgi görmesinin sebepleri arasında elbette ki sitenin kullanıcılarının sorunlarına kolayca yanıt bulabildiği bir platform olması yer alıyor. "

KizlarSoruyor, aranan sorunlara cevapların bulunabildiği bir platform olma özelliğini gösterecek yeni bir proje Bi’bilen ile alanında uzman kişileri KizlarSoruyor üyeleri ile buluşturuyor. 

Farklı kategorilerde uzman üyeler, üyelerin sorularına cevap veriyor. 

KizlarSoruyor üyelerinin farklı alanlarda sorular sorarak bu sorularına cevap alabilecekleri Bi’bilen üyeleri sitede neredeyse her kategori için bulunuyor. Avukatlardan doktorlara diyetisyenlerden profesyonel sporculara farklı alanlarda Bi’bilenlere soru sormak ve bu sorulara cevap almak çok kolay. 

Öncelikle yapılması gereken KizlarSoruyor’a üye olmak. Üyelik gerçekleştikten sonra ilgili alanda sorunuzu sorarak soru ayarlarından istediğiniz Bi’bilen’i soruya davet ederek cevaplamasını sağlayabiliyorsunuz. Bunun ardından Bi’bilen üyeye bir bildirim gidiyor ve sorunuzu cevaplıyor. 

Bi’bilenler de diğer üyeler gibi diledikleri soruları yanıtlayabiliyor. 

Bi’bilenler bunun dışında sitede gezerken diğer üyeler gibi dikkatlerini çeken soruları da yanıtlayabiliyorlar. Bu yanıtladıkları sorular sizin sorularınızdan biri olabilir. 

KizlarSoruyor’da üyelerin sorularını yanıtlayan Bi’bilenlerden biri de Uzman Fizyoterapist Zafer Aksungur. 2005 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulundan mezun olan Aksungur, 2007 yılında fizyoterapistim.net sitesini kurdu. Bu site üzerinden fizyoterapistlik mesleğini insanlara daha iyi tanıtabilmek ve fizyoterapist okuyanlara faydalı olmayı amaçladı. 

2010 yılında ise fizyoterapistlik alanında değişik bir konsepte sahip Fizyoform Sağlıklı Yaşam Merkezini kurmuştur. 2011 yılından 2020 yılına kadar ise Aksungur, fizyoterapistlere özel olarak geliştirmiş olduğu Pilates Mat, Reformer, Tower, Cadillac ve Klinik Pilates eğitim programında eğitimler vermiştir. 

Zafer Aksungur’a KizlarSoruyor’da en çok sorulan sorularıysa şu şekilde belirtebiliriz: 

  • Bel ve boyun ağrıları neden oluşur? 

  • Fibromiyalji ağrıları nasıl çözülür?

Kendi kurumu olan ve pek çok farklı televizyon programı ve internet sitesinde yazıları yayınlanan Zafer Aksungur, artık sağlık&diyet ve spor kategorilerinde KizlarSoruyor’da site kullanıcılarının sorularını yanıtlıyor. 

Siz de hemen Zafer Aksungur’a soru sormak ve alanının en iyilerinden birinden fizik tedavi noktasında destek almak istiyorsanız KizlarSoruyor’a üye olun. 

KizlarSoruyor, kafa karışıklığı zor, hemen Bi’bilen’e sor diyenlerin adresi olarak hizmet vermeye devam ediyor. 

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ