memo

Bugun...
21-04-2017 14:34 Kategori: GENEL

Ünlü Yönetmen Zaim’den Rektör Gür’e ziyaret

Ünlü Yönetmen Zaim’den Rektör Gür’e ziyaret
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Yeni sinema filmi Flash Bellek için saha araştırması yapmak üzere Gaziantep’te bulunan Ünlü Yönetmen Derviş Zaim, GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür’ü makamında ziyaret etti. "

Yeni sinema filmi Flash Bellek için saha araştırması yapmak üzere Gaziantep’te bulunan Ünlü Yönetmen Derviş Zaim, GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür’ü makamında ziyaret etti.

Aralarında Tabutta Röveşata, Filler ve Çimen ile Balık da bulunan birçok ödüllü filme yönetmenlik yapan Yazar – Yönetmen Derviş Zaim’i Gaziantep Üniversitesi ile ilgili bilgi veren  Rektör Prof. Dr. Ali Gür, 52 bin öğrencisi bulunan Gaziantep Üniversitesi’nin,  güçlü bir eğitimin yanı sıra, sosyal ve kültürel anlamda da öğrencilerine önemli imkanlar sunduğunu kaydetti.  Rektör Gür, “Mavera Kongre Sanat Merkezimiz, gerek sahne donanımı, gerekse diğer fiziki özellikleriyle Türkiye’de az sayıda merkezin sahip olduğu imkanlara sahip.  Salonumuz ulusal ve uluslar arası birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapıyor” dedi.

Yönetmen Zaim de gerek eğitim, gerekse sanatsal etkinliklerin yoğunluğundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rektör Gür’ü kutladı. GAÜN Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ali  Eminoğlu’un da bulunduğu ziyarette Rektör Prof. Dr. Ali Gür, Yönetmen Derviş Zaim’e çeşitli hediyeler takdim etti.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU