memo

Bugun...
16-08-2018 16:53 Kategori: GENEL

Taşdoğan artık o ülkenin telefonunu kullanıyor

Taşdoğan artık o ülkenin telefonunu kullanıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan artık Güney Kore'nin markası olan cep telefonunu kullanıyor."

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan artık Güney Kore'nin markası olan cep telefonunu kullanıyor. ABD’yi protesto etmek için Iphone marka cep telefonundan vazgeçen Taşdoğan, Güney Kore markası olan bir telefonu kullanmaya başladığını açıkladı. 

TAŞDOĞAN BOYKOT İÇİN TELEFONUNU DEĞİŞTİRDİ

Milletvekili Muhittin Taşdoğan düzenlediği basın toplantısında ABD'yi protesto ederek artık Samsung marka cep telefonu kullanacağını söyleyerek, "Liderimiz Devlet Bahçeli'nin talimatıyla Amerikan malı olan Iphone telefonumuzu kullanmayı bıraktık" dedi. Güney Kore markası olan bir telefonu kullanmaya başladığını ifade eden Taşdoğan, "Başka bir telefona geçtik" dedi. 

MHP İL BAŞKANINDAN KALICI ÇÖZÜM ÇAĞRISI

MHP Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik ise yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; "Amerika ürünlerinin kullanılmamasını bizler de boykot ediyoruz. Ne yazık ki ülkemiz teknoloji üretme konusunda çok geride kalmış durumda. Alternatiflerini mutlaka üreterek çözüm bulmamız gerekiyor. Daha köklü daha kalıcı çözümler üretmemiz gerekiyor. Türk malı ürünlerinin üretilmeye başlatılması gerekiyor, biz de bu konuda elimizden gelen desteği sağlayacağız" diye konuştu.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU