Bugun...
29-06-2020 14:16 Kategori: GENEL

Tahmazoğlu’ndan Yamaçtepe müjdesi

Tahmazoğlu’ndan Yamaçtepe müjdesi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Gaziantep’in en gözde mahallelerinden birisi olacak olan Yamaçtepe Mahallesinde incelemelerde bulundu."

12.000.000 m2 alan üzerine kurulan Yamaçtepe Mahallesinde, Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan konutlarda incelemelerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, konutların Temmuz ayı içerisinde satışa sunulacağı müjdesini verdi.

İLÇENİN EN GÜZEL YERLERİNDEN BİR TANESİ

Şahinbey’in en gözde mahalleleri arasında gösterilmeye aday bir yaşam alanı olarak dizayn edilen Yamaştepe Mahallesi’nde çalışmalarıN devam ettiğini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu “Yamaçtepe şehrimizin batısında yer alan ve en yüksek kotta bulunan bir mahallemiz. Burç ve Yamaçtepe Ormanının arasında olması ve şehrin havasının batıdan gelmesi münasebetiyle yaşanılabilirlik noktasında en güzel yerlerden bir tanesi. Burada 12.000.000 m2 alanı imara açtık ve buradaki ilk konutları Şahinbey Belediyesi olarak biz yaptık. Müteahhitlerde hızlı bir şekilde ruhsat alıp inşaatlara başlayacak. Alt yapı çalışmalarının bir kısmı tamamlandı kalan kısmı ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Aynı zamanda Yamaçtepe Ormanında düzenlemeler yapıyoruz. Bu bölgenin hem piknik ve spor alanı ihtiyacını karşılayacak ayrıca içerisinde gençlik kampı da bulunacak olan çok güzel bir yer olacak.  Buranın asfalt çalışmasını yaptık. İnşaat faaliyetlerinin durumuna ve ihtiyaç durumuna göre çalışmalar devam edecek. Yamaçtepe’ye çok yoğun bir talep var. Temmuz ayı içerisinde buranın satışına başlayacağız. Burası Gaziantep’in en güzel mahallelerinden bir tanesi olacak. Konutlarımızın şimdiden Gaziantep’imize ve Şahinbey’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna