Bugun...
24-11-2017 16:24 Kategori: GENEL

Tahmazoğlu'ndan öğretmenlere karanfil

Tahmazoğlu'ndan öğretmenlere karanfil
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle mezun olduğu Ahmet Çelebi İlkokulu’nu ve Atatürk Lisesini ziyaret etti."

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle mezun olduğu Ahmet Çelebi İlkokulu’nu ve Atatürk Lisesini ziyaret etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 24 Kasım Öğretmenler gününde öncelikli olarak mezun olduğu Ahmet Çelebi İlkokulu’nu ve Atatürk Lisesini ziyaret ederek öğretmenlere karanfil dağıttı.

 “ONLARA ÇOKŞEY BORÇLUYUZ”

Öğretmenliğin çok kutsal bir meslek olduğunu vurgulayan Başkan Tahmazoğlu, “24 Kasım öğretmenler gününde bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum. Hepsine sağlıkla, mutlulukla, uzun ömür diliyorum. Bizleri bugünlere hazırlayan, çocuklarımızı geleceğe hazırlayan yeni nesillerin yetişmesine vesile olan değerli öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum. Öğretmenlik kutsal ve peygamber mesleği. Öğretmenlerimiz ilim öğretiyor. Çocuklarımızın ve gençlerimizin yetişmesine vesile oluyorlar. Hz. Ali (r.a) efendimiz ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ diyerek öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu belirtiyor.  Ben hem bizleri yetiştiren öğretmenlere teşekkür ediyorum, hem de şu anda çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlere teşekkür ederek sağlıklı mutlu huzurlu nice yıllar diliyorum” dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU