memo

Bugun...
22-05-2018 15:25 Kategori: GENEL

Şehitkamil Devlet Hastanesi çalışanları iftar yemeğinde buluştu

Şehitkamil Devlet Hastanesi çalışanları iftar yemeğinde buluştu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Şehitkamil Devlet Hastanesi personelleri iftarda buluştu. Gaziantep İl Sağlık Müdürü Serdar Sarıfakı'nın da katıldığı iftar yemeğinde hastane başhekimi Op. Dr. Ali Güven Fincan birlik ve beraberlik mesajı vererek, herkesi aynı sofrada topladıklarını kaydetti. "

Şehitkamil Devlet Hastanesi personelleri iftarda buluştu. Gaziantep İl Sağlık Müdürü Serdar Sarıfakı'nın da katıldığı iftar yemeğinde hastane başhekimi Op. Dr. Ali Güven Fincan birlik ve beraberlik mesajı vererek, herkesi aynı sofrada topladıklarını kaydetti. 

DİNLETİ VE SEMAZEN GÖSTERİLERİ YAPILDI

Şehitkamil Devlet Hastanesi çalışanlarına iftar yemeği verildi. İftar programına Gaziantep İl Sağlık Müdürü Serdar Sarıfakı, Şehitkamil Devlet Hastanesi Başhekimi  Op. Dr. Ali Güven Fincan ve yönetim kadroları katıldı. İftarda ilahi müzik dinletileri ve semazen gösterileri yapıldı.  

SAĞLIK MÜDÜRÜ SERDAR SARIFAKI DA KATILDI

Organizasyonla çalışanlar arasında birlik ve beraberlik sağlamayı amaçladıklarını belirten Şehitkamil Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ali Güven Fincan, "Sofralar nimettir, berekettir. Bizler de bu nimetler ve bereketli sofralar etrafında toplanalım istedik. O yüzden çalışanlarımızla bir araya geldik. İl Sağlık Müdürümüz de bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ederim" dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU