Bugun...
24-11-2017 16:29 Kategori: GENEL

Sanko'dan öğretim üyelerine fidan beratı

Sanko'dan öğretim üyelerine fidan beratı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"SANKO Üniversitesi yönetimi tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretim üyelerine fidan beratı dağıtıldı."

SANKO Üniversitesi yönetimi tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretim üyelerine fidan beratı dağıtıldı.

“Bilim, Eğitim ve Sağlık Hizmetinde SANKO Farkı” sloganıyla eğitime başlayan SANKO Üniversitesi’nde, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Bayram, öğretim üyelerini odalarında ziyaret ederek, SANMED (Özel SANKO Okulları Mezunları Derneği) Hatıra Ormanına dikilen fidanların beratlarını takdim etti.

Prof. Dr. Bayram, öğretim üyelerine teşekkür ederek, “Dünyanın en kutsal görevlerinden birini gerçekleştiren öğretmenlerimizin gününü kutluyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de ifade ettiği gibi ‘Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir’ ” dedi.

SANKO ÜNİVERSİTESİ

2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Moleküler Tıp, Hemşirelik ile Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler alanlarında yüksek lisans eğitimi veriliyor.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU