memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

22-02-2020 09:37 Kategori: GENEL

SANKO Okulları, önemli başarıya imza attı

SANKO Okulları, önemli başarıya imza attı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"SANKO Okulları, ‘Okullar Arası Satranç Turnuvası’nı 2 birincilik, 1 ikincilikle tamamlayarak önemli başarıya imza attı."

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, Satranç İl Temsilciliği desteği ile düzenlenen ‘Okullar Arası Satranç Turnuvası’nda, SANKO Okulları’nın Yıldızlar Küçük Takımı ve Gençler 1 Takımı il birincisi, Gençler 2 Takımı ise il ikincisi oldu.

Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen turnuvaya, 53 okul ve 230 sporcu katıldı. SANKO Okulları sporcularından Kağan Aydınçelebi, Burak Unat, Erencem Özbey, Talu Kervancıoğlu ve Emir Kerestecioğlu’ndan oluşan Gençler 1 Takımı ‘Gençler Genel Kategorisi’nde il birincisi, Buğra Kolay, Berkay Dobooğlu, Enes Bartık, Yakup Kaan Keskin ve Mehmet Salih Yılmaz’dan oluşan Gençler 2 Takımı ‘Gençler Genel Kategorisi’nde il ikincisi oldu.

Ayrıca, 27 okulun katıldığı turnuvada SANKO Okulları sporcularından Kutay Sakmak, Ahmet Arnavutoğlu, Doruk Canpınar ve Elif Ilgın Çınar’dan oluşan Yıldızlar Küçük Takımı ‘Küçükler Genel Kategorisi’nde il birincisi olarak büyük bir başarı sağladı.

SANKO Okulları Genel Müdürü Fırat Mümtaz Asyalı, turnuvada iki kategoride il birinciliği ve bir ikincilik derecesi elde eden satranç takımları ile gurur duyduğunu belirterek, 24 Mart’ta Gaziantep’te oynanacak bölge finallerinde takımlarına başarılar diledi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU