memo

Bugun...
13-07-2017 11:32 Kategori: GENEL

Sanatçı Yunus Bülbül 'Şaşı Gurme'ye şaştı kaldı

Sanatçı Yunus Bülbül 'Şaşı Gurme'ye şaştı kaldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Arabesk Müzik dünyasının ünlü sanatçısı, besteci-yorumcu Yunus Bülbül, Gaziantep’in baklavadaki yeni markası ‘Şaşı Gurme’ Saray Baklavası'na hayran kaldı."

Arabesk Müzik dünyasının ünlü sanatçısı, besteci-yorumcu Yunus Bülbül, Gaziantep’in baklavadaki yeni markası ‘Şaşı Gurme’ Saray Baklavası'na hayran kaldı.

Mustafa Alpdoğan’ın geçtiğimiz yıl açtığı ve kısa zamanda marka haline gelen ‘Şaşı Gurme’ Saray Baklavası, değişik konsepti ve tadıyla yoluna emin adımlarla ilerliyor. Gaziantep’te yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği Elmacı Pazarı’nda tarihi Karatarla Camii yanında faaliyet gösteren ‘Şaşı Gurme’ Saray Baklavası'nı ziyaret eden Arabesk Müzik dünyasının ünlü sanatçısı, besteci-yorumcu Yunus Bülbül, özellikle saray baklavasının tadına bayıldı. Maraş dondurması ve dondurmanın birlikte sunulduğu Şaşı Gurme'ye hayran kalan Yunus Bülbül, bu farklı lezzeti çok beğendiğini söyledi.

Kısa zamanda yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olduklarını belirten Mustafa Alpdoğan ise sanatçı Yunus Bülbül'e ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Alpdoğan, Bülbül'ün en çok Saray sarmasını beğendiğini söyledi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Memo , 13-07-2017 13:47 aşağıdaki yorumu yaptı. Olsada yesek yav:)))
FACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU