memo

Bugun...
20-11-2017 14:41 Kategori: GENEL

Şahinbey'den 134 kursiyere sertifika

Şahinbey'den 134 kursiyere sertifika
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şahinbey Belediyesi'nin düzenlediği proje kapsamında, Meslek Edindirme Kursları'nda eğitimlerini tamamlayıp mezun olan 134 kursiyer sertifikalarını aldı."

Şahinbey Belediyesi'nin düzenlediği proje kapsamında, Meslek Edindirme Kursları'nda eğitimlerini tamamlayıp mezun olan 134 kursiyer sertifikalarını aldı.

 Eğitime büyük önem veren, 97 Gençlik Merkezi’nde ve Sosyal Tesisi’nde, 7’den 70’e herkese eğitim imkânı sunan Şahinbey Belediyesi’nin düzenlediği Meslek Edindirme Kursları içerisinde bulunan Antep İşi, Bilgisayar İşletmenliği Çeyiz Ürünleri Hazırlama, Dekoratif Ev Aksesuarları ve Basit Nakış İğne Teknikleri eğitimi alıp, mezun olan 134 kursiyere sertifikaları verildi. Şahinbey Belediyesi nikâh salonunda düzenlenen törene Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, başkan yardımcıları, kurum müdürleri ve kursiyerler katıldı.

 KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi’nin birçok alanda kurslar verdiğine dikkati çekerek, “Sürekli yeni bir şeyler öğrenerek hayata katmak önemli. Düzenlenen bu kurslar yeni işlerin yanı sıra yeni dostlukların kazanılmasında da önemli rol oynuyor. Bu güne kadar 400.000 civarında kişiye kurs ve eğitim vermişiz, bu az bir rakam değil. Şahinbey Belediyemizin sosyal tesislerinde, şu ana kadar Meslek Edindirme Kursları’ndan 26.787 kişi faydalandı. Kurslarımız halen devam ediyor. Şahinbey Belediyesi olarak, geniş bir aileyiz. Herkesin derdi, bizim derdimiz. Bu anlamda bundan sonrada etkinliklerimiz, birlikteliğimiz devam etsin istiyorum” dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU