memo

Bugun...
16-05-2018 13:32 Kategori: GENEL

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Gaziantep'te bir ilk

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Gaziantep'te bir ilk
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sanata damgasını vurdu. Müdürlük tarafından ilçede eğitimlerine devam eden 110 bin öğrencinin katıldığı “Sahne Çocukların” tiyatro festivalinin ödül töreni gerçekleşti. Törene ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez ve Korel Cezayirli de katıldı. "

 

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sanata damgasını vurdu. Müdürlük tarafından ilçede eğitimlerine devam eden 110 bin öğrencinin katıldığı “Sahne Çocukların” tiyatro festivalinin ödül töreni gerçekleşti. Törene ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez ve Korel Cezayirli de katıldı.  

ÜNLÜLER DE FESTİVALDEYDİ

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçede eğitimlerine devam eden 110 bin öğrencinin katıldığı “Sahne Çocukların” tiyatro festivalinin ödül töreni gerçekleşti. Törene ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez, Korel Cezayirli ve yönetmen Tolga Özençel de katıldı. 

YASİN TEPE: "PROJE AMACINA ULAŞTI"

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, projenin amacının çocuklara sosyal hayat içerisinde nasıl davranmaları gerektiği, vatan ve millet bilincini, sevgi ve saygıyı öğretmek olduğunu kaydetti. Yaşları 5 ile 9 arasında değişen öğrencilerin sahneledikleri oyunlarla projenin hedefine ulaştığını belirten Tepe, "Okul-öğrenci- veli kaynaşmasını sağlayan, birlik ve beraberlik duygusunu, takım ruhunu oluşturan ve belki de en önemlisi medyaya karşı çaresizliğimizden, yozlaşmaya başlayan değerlerimizi, kültürümüzü eğlenerek yeniden 'Biz' olgusuyla 'Milli' şuuru besleyen Türkiye'deki sayılı özgün ve kapsamlı projelerden biridir. Bu projenin amacı birinciyi seçmek değil çocuklarımıza sosyal hayat içerisinde nasıl davranmaları gerektiği, vatan ve millet bilincini aşılamaktır" dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU