memo

Bugun...
18-12-2017 14:20 Kategori: GENEL

Oğuzueli'nde, her mahalleye park yapılacak

Oğuzueli'nde, her mahalleye park yapılacak
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Oğuzeli Belediyesi’nin başlatmış olduğu ‘Her Mahalleye Bir Park Projesi’ devam ediyor. Oğuzeli Subaşı Mahallesi eski cezaevi yerine belediye ekipleri tarafından çocuk oyun alanı kuruluyor."

Oğuzeli Belediyesi’nin başlatmış olduğu ‘Her Mahalleye Bir Park Projesi’ devam ediyor. Oğuzeli Subaşı Mahallesi eski cezaevi yerine belediye ekipleri tarafından çocuk oyun alanı kuruluyor.
‘Her Mahalleye Bir Park Projesi’ kapsamında park çalışmalarının devam ettiğini belirten Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, "Bu defa ki parkımızın yeri daha anlamlı oldu" dedi. 
Çocukların daha güvenli şekilde vakit geçirebileceği oyun alanları oluşturmayı hedeflediklerini anlatan Kılıç, "Parklarımız sadece küçük çocuklarımız için değil ailelerimizin de faydalanabileceği bir şekilde dizayn ediliyor. Park yapım çalışmalarımız gelen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda devam edecek. ‘Her Mahalleye Bir Park Projesi’ kapsamında Subaşı Mahallesi’nde bulunan eski cezaevi yerine yaptığımız oyun alanı çalışmamız ekiplerimiz tarafından başladı inşallah en kısa sürede faaliyete geçecek. Her yaptığımız hizmetten ayrı bir keyif alıyorum ama bu seferki daha anlamlı oldu. Keşke hayatımızın hiç bir köşesinde cezaevleri olmasa onların yerlerine çocuklarımızın koşup oynayacağı oyun alanlarımız, parklarımız olsa. Yapmış olduğumuz park mahallemize ve çocuklarımıza hayırlı olsun" diye konuştu.

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU