Bugun...
16-01-2018 15:54 Kategori: GENEL

Oğuzeli Çocuk Belediyesi'nden seçim heyecanı

Oğuzeli Çocuk Belediyesi'nden seçim heyecanı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Oğuzeli Belediyesi bünyesinde kurulan ‘Çocuk Belediyesi’ 2018 yılı başkan ve başkan yardımcısı seçimleri yapıldı. Yapılan oylamada başkanlığa Pusat Güner seçilirken, başkan yardımcılığına ise Meryem Ceren Akaslan seçildi."

Oğuzeli Belediyesi bünyesinde kurulan ‘Çocuk Belediyesi’ 2018 yılı başkan ve başkan yardımcısı seçimleri yapıldı. Yapılan oylamada başkanlığa Pusat Güner seçilirken, başkan yardımcılığına ise Meryem Ceren Akaslan seçildi.

Yapılan seçimin hayırlı olmasını dileyen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, yarınların geleceği olan çocukların büyük başarılara imza atacağına inandığını söyledi.

Başkan Kılıç, “Çocuklara birlik ve bütünlük bilincini aşılamak, belediye işleyişini öğretmek, çocuklara söz hakkı vererek özgüvenlerini yükseltmek ve yapılan projelerde çocuklar için ne yapılabilir sorusunun cevabını onlardan almak için belediyemiz bünyesinde kurduğumuz ‘Çocuk Belediyesi’nin 2018 yılı başkan ve başkan yardımcısı yapılan oylama ile seçildi. Çocuk Belediyemizin yeni başkan ve başkan yardımcısını canı gönülden kutluyorum. Yapacakları çalışma ve projelerde başarılar diliyorum dedi.

Yapılan seçimin ardından 2018 yılı içerisinde yapılacak çalışmalar belirlenirken özellikle önemli gün ve haftalar üzerinde durulup toplumsal farkındalık oluşturacak etkinlikler için program belirlendi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU