memo

Bugun...
17-05-2018 17:30 Kategori: GENEL

NTO Başkanları 19 Mayıs’ı kutladı

NTO Başkanları 19 Mayıs’ı kutladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı."

Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Nizip Ticaret Odası Başkanları Doktoroğlu ve Özyurt, milletlerin geleceğe umutla bakabilmesinin gençlerine yatırımla mümkün olduğunu söylediler.

NTO Başkanları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda,  birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bu günlerde gençlerin öneminin daha da önemli hale geldiğini belirttiler.

Başkanlar mesajlarında şöyle devam etti: “Milletlerin en önemli yatırımı gençleridir. Avrupa’nın birçok ülkesinden genç nüfus gittikçe azalıyor. Ülke olarak en önemli sermayemiz genç nüfusumuzdur. Bunu pozitife çevirmemiz, gençlerimizi iyi yetiştirmemize bağlıdır. Milletlerin geleceğe umutla bakabilmesi gençlerine yatırımla mümkündür. Bunu yapan her anlamda kazanır, yapamayan ise her anlamda kaybeder. Atatürk’ün bir asır önce gençlere yatırımı tavsiye etmiştir. “Büyük Önder Gazi Mustafa Atatürk, yaşadığı dönem itibariyle gençlerin kıymetini bilen ender devlet adamlarından biridir. Her zaman genç nüfusun önemine işaret etmiş, Türkiye’nin gençlerle yol alacağına dikkati çekmiştir. Bu vesileyle Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve ülkemizin bekası için hayatını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz” ifadelerini kullandılar.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU