memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

21-07-2021 19:44 Kategori: GENEL

Nizip Ticaret Odası’nda Bayramlaşma Töreni düzenlendi

Nizip Ticaret Odası’nda Bayramlaşma Töreni düzenlendi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Nizip Ticaret Odası (NTO) tarafından salgın nedeniyle ara verilen geleneksel bayramlaşma töreni Kurban Bayramı’nda yapıldı. "

Saat 11.00’da başlayan Bayramlaşma töreni saat 13.00’ a kadar devam etti.

Yapılan bayramlaşma töreninde bir açıklama yapan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt; “Pandemi dolayısıyla uzun bir süre ara verdiğimiz geleneksel bayramlaşma töremiz bu bayram maske mesafe kurallarına uyularak düzenlenmektedir. Bayramlaşma törenimizi Nizipli sanayici işadamları, Nizip Ticaret Odası üyeleri ve ilçe halkımızın katılımı ile Odamızda yapmaktayız. İnşallah bundan sonra da özlediğimiz o bayram neşesini ve bayram günlerini hep beraber yaşamayı bizlere nasip eder. Bayramlaşma törenimize katılan bu sevincimize ortak olan bütün misafirlerimize teşekkür ediyorum. Ben bu vesile pandeminin bir an önce son bulmasını diliyor, başta İslam âlemi olmak üzere iş dünyamızın, üyelerimizin, Nizip’li hemşerilerimin ve Kurban Bayramı’nı kutluyorum. ” dedi.

Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Bekir Karabacak ise, tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutlar, dünyamıza huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni eder ve tüm hemşehrilerimize hayırlı bayramlar diliyorum.”dedi

Düzenlenen Bayramlaşma törenine Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Nizip Ticaret Odası üyeleri ve ilçe halkından da katılım oldu.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ