memo

Bugun...
21-03-2018 16:48 Kategori: GENEL

MYO öğrencilerinden Gümrük Müdürlüğüne gezi

MYO öğrencilerinden Gümrük Müdürlüğüne gezi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksek Okulu Lojistik Programı Öğrencileri Öğr. Gör. Ayca Özceylan koordinesinde Gaziantep Gümrük Müdürlüğüne teknik gezi düzenledi."

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksek Okulu Lojistik Programı Öğrencileri Öğr. Gör. Ayca Özceylan koordinesinde Gaziantep Gümrük Müdürlüğüne teknik gezi düzenledi.

Teknik gezi kapsamında Gaziantep Gümrük Müdürlüğünde “Transit Servisi, Muayene Servisi, Gözetim Servisi, Yabancı Araçlar Kayıt Servisi” birimlerinin çalışanlarından bilgi alan öğrenciler, derslerde edindikleri teorik bilgileri sahada görüp, okulda öğrendikleri bilgileri pekiştirme imkânı buldu. 

Öğr. Gör. Ayca Özceylan, “Öğrencilerimize derslerde ne kadar teorik bilgi versek de bu bilgiler uygulama esnasında bazı durumlarda farklı oluyor. Oğuzeli Meslek Yüksekokulu olarak bu gibi teknik gezilerle öğrencilerimize hem iş ortamında uygulamayı göstermekte hem de öğrencilerimiz mezun olmadan onları iş şartlarına ve hayata karşı motivasyonlarını arttırıp onları daha bilgili, geleceğe karşı donanımlı hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin de bu etkinlikler sonrasında hem derslere olan ilgilerinin hem de genel motivasyonlarının arttığını gördüğümüz için teknik gezilerimizin yıl içerisinde daha da sıklaştırarak daha güzel olacağını düşünüyoruz” dedi. Oğuzeli Meslek Yüksekokulu öğrencileri de, Gaziantep Gümrük Müdürlüğü Şefi Makbule Gençer ve anlatımlarıyla katkıda bulunan Gaziantep Gümrük Müdürlüğü çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

 

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU