memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

22-08-2020 14:29 Kategori: GENEL

Mayo Trendi

Mayo Trendi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sıcak yaz aylarında deniz ve güneşin değişmez kıyafet kombini olarak bilinen mayo, gün geçtikçe değişmekte olan trendleri yakından takip etmektedir. "

Sıcak yaz aylarında deniz ve güneşin değişmez kıyafet kombini olarak bilinen mayo, gün geçtikçe değişmekte olan trendleri yakından takip etmektedir. Sürekli gelişen tekstil sektörü bu alanda da olukça büyük bir ilerleme göstermektedir. Özel kumaşlar kullanılarak üretimi gerçekleştirilmekte olan bu ürün suya karşı dayanıklı kumaş türlerinden seçilmektedir. Böylelikle deforme özelliği bulunmamakta ve uzun süreli kullanıma uygun nitelik taşımaktadır. Son zamanlarda mayo modellerinin üzerine takılmak üzere satışa sunulmakta olan aksesuarlarla birlikte şıklığı ile göz dolduran mayo modelleri ortaya çıkmaktadır. 

Mayo Seçimi Yaparken Uygulanacak Kurallar 

Özelikle kalabalık plajlarda şık ve zarif bir görünüm elde etmek için alınacak olan mayo modellerinin seçimi sırasında uygulanacak olan bazı kurallar bulunmaktadır. Öncelikle alışverişe çıkmadan önce fazla yemek yenilmemesi beden ölçülerine uygun ürünün bulunması hususunda uyulması gereken ilk kuraldır. Birçok farklı renk ve modelde üretilen bu ürün için renk seçiminde güneşin sıcaklığı ile tenin zaman içerisinde koyu bir renk alacağı hususu altın bir kural niteliğindedir. Ürüne ait birbirinden güzel modellere bakmak için https://www.lidyana.com/mayo sitesini ziyaret edebilirsiniz.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna