memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

06-04-2021 23:31 Kategori: GENEL

Lohanlılardan Fedaioğlu'na ziyaret

Lohanlılardan Fedaioğlu'na ziyaret
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Berk Başkanlığında Gaziantep Türk Ocağı Şube Başkanı ve Gaziantep Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Mete, İl Genel Meclis Eski Başkanı Mehmet Çetin, Türkiye Sigortalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Yiğit, Güneş Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demirci eşliğindeki bir heyetle MÜSİAD Başkanlığına seçilen Fatih Fedaioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. "

Fedaioğlu’na ve MÜSİAD’ın yeni yönetimine başarı dileklerrini ileten heyet, Lohan (Cevizli) köylü olan Fedaioğlu’nun böylesine önemli bir göreve gelmesinden dolayı gurur duydukların dile getirdiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti anlatan Fedaioğlu ise heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken bu güvene layık olmak için MÜSİAD yönetimi olarak var güçleriyle çalışacaklarını kaydetti.
MÜSİAD’A YAKIŞIR İSİM
Yakın bir zamanda MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanlığı’na seçilen Gaziantep’in tanınmış siyasetçilerinden ve iş insanlarından Fatih Fedaioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Lohanlılar heyeti, Fedaioğlu’nun MÜSİAD gibi önemli bir kuruluşun başkanlığını başarı ile yapabilecek Kapasite ve kabiliyete sahip olduğunu vurgularken Fedaioğlu’na her alanda destek vereceklerini belirttiler. 
FEDAİOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR
MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Fedaioğlu ise heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken kendisinin de Lohanlı olması dolayısıyla bu ziyaretin kendisini son derece duygulandırdığını belirtti. Fedaioğlu ayrıca, kendisine ve yönetimine duyulan güvene layık olmak adına var güçleriyle çalışacaklarını aktardı.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ