memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

25-05-2022 18:36 Kategori: GENEL

Kitap Bastırma

Kitap Bastırma
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Yazmış olduğu eserler yayınlamak isteyen yazarlar ilk olarak kitap bastırma işe için birilerine ve arayışı içerisine girerler. "

Ancak ve sorgulama yaparak yayınevi ile anlaşma yapmanız sizin ve eserinizin korunması açısından son derece önemlidir. Uzun zamanınızı harcayarak yazmış olduğunuz kitabınızı  emeğinizi boşa çıkaracak biri yayınevine teslim etmekten kesinlikle kaçınmalısınız. Yayınevinin profesyonelliği verdiği reklam ya da baskı kitap sayısı ile belirlenecek bir şey değildir. Kitap bastırma içini anlaşacak olduğunuz yayınevinin size vaad etmiş olduğu her şeyi tek tek sözleşmede yazıp yazmadığına dikkat edin. Ayrıca daha önceden bu yayınevi ile iş yapmış olan yazarlarla görüşün ve yayınevi hakkındaki fikirlerini sorun.

Kitap Basımı 

Kitap basımı için anlaşacak olduğunuz yayınevlerinin size sunacak olduğu çok seçenekli ve kafa karıştıran teklifleri sakin kafa ile düşünmenizde fayda var. Kitabınızı bastıracak olduğunuzu yayınevinin güvenilirliğine sorgulamanız sizin için büyük avantaj sağlar. Kitap bastırma konusunda uzman kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir yayınevi arıyorsanız  https://ikinciadamyayinlari.com.tr/kitap-bastirmak/ sitesini ziyaret ederek bilgi ve hizmet talep edebilirsiniz. 

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ