memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

13-09-2018 15:33 Kategori: GENEL

Kazancı Bedih Gaziantep'te anılacak

Kazancı Bedih Gaziantep'te anılacak
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Urfa Sıra Gecesi kültürünün önemli isimlerinden usta sanatçı Kazancı Bedih Gaziantep'te düzenlenecek etkinlikte anılacak. Etkinlik kapsamında Festival Park'ta Urfa Sıra Gecesi ekibi ve sanatçılar konser verecek."

Urfa Sıra Gecesi kültürünün önemli isimlerinden usta sanatçı Kazancı Bedih Gaziantep'te düzenlenecek etkinlikte anılacak. Etkinlik kapsamında Festival Park'ta Urfa Sıra Gecesi ekibi ve sanatçılar konser verecek. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından ŞANLIDER ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenecek etkinlik Cumartesi günü gerçekleşecek.

Merhum Kazancı Bedih'in Urfa Sıraca Gecesi kültürünün popüler hale gelmesinde ve tüm ülkede duyulmasında büyük katkıları olduğunu söyleyen ŞANLIDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İsmet Erdoğan, "Gaziantepli Şanlıurfalılar olarak kültürümüzün bu önemli ismini adına yakışır bir etkinlikle anmak istedik. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin'in de desteğiyle bu etkinliği gerçekleştireceğiz. Tüm halkımızı etkinliğe bekliyoruz" dedi.

Kentin önemli bir sivil toplum kurumu olarak kentin sosyal, kültürel ve toplumsal yaşamına katkıda bulunacak çalışmalar gerçekleştirmeye devam ettiklerini belirten Erdoğan, "Kazancı Bedih bölgemizin unutulmaz bir değeri olarak en iyi şekilde hatırlanmayı hak ediyor. Önümüzdeki dönemde benzer etkinlikleri Büyükşehir Belediyemiz ve diğer kurumlarımızın işbirliğiyle gerçekleştirmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU