Bugun...
09-08-2019 16:00 Kategori: GENEL

Kaplan'dan Kurban Bayramı mesajı

Kaplan'dan Kurban Bayramı mesajı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla geçmesi gerektiğini vurgulayan Kaplan, daha huzurlu bir ülke dilediğini ifade etti."

CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla geçmesi gerektiğini vurgulayan Kaplan, daha huzurlu bir ülke dilediğini ifade etti.

 Kaplan’ın Kurban Bayramı Mesajı:

“Bayram birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ruhudur. İşsizliğin son bulduğu, çocukların yatağa aç girmediği, yoksulluğun olmadığı, hak, hukuk ve adaletin bu ülke topraklarında tam anlamıyla geleceği; yarına olan inancımızla, günde kalan hataların tekrarlanmadığı bir Bayram hepimizin en temel isteği. Ülkemiz zorlu bir dönemden geçiyor. Ekonomik kriz, işsizlik, baskı ve yasaklar, artan kadına şiddet ve cinayetler, çiftçilerimiz, emeklilerimiz, memurlarımız ve esnafımızın sorunları, vatandaşlarımızın geçim sıkıntıları hepimizi oldukça yıprattı. Bu bayramın da vesile olacağı huzur, sağlık, hak, hukuk, adalet, refah ve barış hepimizin dileği. Tüm bu dileklerle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyor; ülkemize ve hemşerilerime sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU