memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

19-09-2021 18:27 Kategori: GENEL

İspanyol Turistler Zeugma'da

İspanyol Turistler Zeugma'da

"Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı Zeugma Antik Kenti'ni ziyaret etti."

Büyükşehir Belediyesi Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Zeugma Antik Kent'de incelemelerde bulunan Şahin ve Sarı turizme kazandırılması  ve yeni yapılacak projelerle ile ilgili iştişarede bulundular.
Zeugma´da yapılan çalışmalar ve verilen destekler sonucu her geçen gün kendisini yenileyen ve büyük değişiklerin yapıldığı tarihi bir doku haline geldiğini söyleyen Şahin, Zeugma Türk ve Dünya tarihinde büyük bir miras ve bu büyük mirasa bizlerde geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de sahip çıkacağız dedi.
Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise,  Zeugma´ya gelecek olan yerli ve yabancı turistlerin burada çıkan tarihi güzellikleri yerinde görmeleri ve tarihi dokuları tekrar hafızalarında canlandırmalarını sağlamaktır dedi.
Ziyaret kapsamında İspanya'dan gelen turistlerlede bir araya gelen Şahin ve Sarı, turistlere eşlik ederek gün yüzüne çıkan  eserleri ineclediler.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ