memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

22-09-2022 01:03 Kategori: GENEL

Hafriyatçılar Derneği Başkanı Bilal Yıldız'dan Teşekkür

Hafriyatçılar Derneği Başkanı Bilal Yıldız'dan Teşekkür
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Hafriyatçılar Odası Başkanı Bilal Yıldız, hafriyatçıların şehir dışına taşınması için yer tahsisi yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve GTO Başkanı Tuncay Yıldırım’a teşekkür etti."

Hafriyatçılar Orası Başkanı Bilal Yıldız, bir süredir şehir merkezinde dağınık halde çalışan hafriyatçıların yer sorununu gündeme getiriyor ve sektör üyelerinin şehrin dışında bir yerde toplanmalarını gerektiğini belirtiyordu.

Yıldız’ın bu yöndeki çabalarına,  Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım destek verdi ve konuyu Büyükşehir Belediyesi’ne ilettiler.

Yapılan girişimlerin ardından, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, şehir merkezinde dağınık halde çalışan hafriyatçıların şehrin dışında bir bölgede toplanmaları konusunda destek sözü verdi.

Başkan Şahin ve Yıldırım’ın desteklerinin ardından, Hafriyatçılar Odası yönetimi, geçtiğimiz gün Büyükşehir Belediyesi’nde ilgili birimle toplantı gerçekleştirdi.

Yapılan toplantıyı değerlendiren Bilal Yıldız, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ve Ticaret Odası Başkanımız Tuncay Yıldırım’ın gayretleriyle, hafriyatçıların şehir dışına taşınmaları konusunda mutabakata vardık. Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcımız Erdem Güzelbey’in başkanlığında yapılan toplantıda, yer tahsisi ile ilgili değerlendirmede bulunduk. Bize yönelik destekleri ve bilgilendirmeleri için hepsine teşekkür ediyorum. Bu müjdeyi de tüm esnafımıza vermek istiyorum” dedi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ