memo

Bugun...
12-01-2017 12:20 Kategori: GENEL

GTB’den kan bağışı kampanyası

GTB’den kan bağışı kampanyası
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), Gaziantep Kızılay Kan Merkezi işbirliğiyle üyelerine yönelik kan bağışı kampanyası düzenledi."

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB),  Gaziantep Kızılay Kan Merkezi işbirliğiyle üyelerine yönelik kan bağışı kampanyası düzenledi.

Sabah erken saatlerde hububat ve bakliyat satış salonları önünde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına GTB meclis üyeleri, personelleri ve üyeler yoğun katılım gösterdi.

Türk Kızılay’ı Genel Başkanı Kerem Kınık’ın, Kızılay’ın ülke genelindeki kan stoklarında azalma olduğu yönündeki çağrılarına kayıtsız kalmayan Gaziantep Ticaret Borsası, üyelerine yönelik kan bağışı kampanyası düzenledi.

Gaziantep Kızılay Kan Merkezi’nin işbirliği ile gerçekleştirilen kan bağışı kampanyası için GTB üyeleri sabah erken saatlerde hububat ve bakliyat satış salonlarında bir araya geldi. GTB üye ve personelleri daha sonra Kızılay Kan Merkezine ait  otobüs içerisinde görevliler tarafından gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra kan bağışında bulundular.

Yüzlerce gönüllü kan bağışçısının hazır bulunduğu kampanyaya GTB Meclis üyeleri de kan vererek destek sağladılar. Kızılay Kan Merkezi görevlileri tarafından yaklaşık bir saat içerisinde 30’a yakın gönüllüden kan alınırken, kan bağışı kampanyası ilerleyen saatlerde Fıstıkçılar sitesi içerisinde devam etti.

GTB Genel Sekreteri Özgür Bayram, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında üye ve personellerine yönelik düzenledikleri kan bağışı kampanyasını düzenli hale getirerek Kızılay'a sürekli destek sağlamak istediklerini ifade etti.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU