memo

Bugun...
24-03-2020 17:10 Kategori: GENEL

Gaziantepliler dikkat! Meteoroloji'den toz taşınımı uyarısı

Gaziantepliler dikkat! Meteoroloji'den toz taşınımı uyarısı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden kritik uyarı geldi. Gaziantep, Kilis ve Şanlıurfa çevrelerinde toz taşınımı beklendiğinden meydana gelecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor."

Yetkililerin ve vatandaşların, toz taşınımı ve kuvvetli rüzgar nedeniyle meydana gelebilecek görüş mesafesinde azalma, hava kalitesinde düşme, ulaşımda aksama ve yağış alan yerlerde çamur gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor..

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre; yapılan son değerlendirmelere göre; bugün akşam saatlerinden itibaren etkili olması beklenen toz taşınımı hadisesinin, gece saatlerine kadar Mersin, Adana, Hatay, Osmaniye çevrelerinde, Cumartesi öğle saatlerine kadar ise Gaziantep, Kilis çevrelerinde toz taşınımı hadisesinin etkili olması beklendiğinden başta yağış alan yerlerde çamur şeklinde yağış, hava kalitesi ve görüş mesafesinde azalma ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Yağış alan yerlerde çamur şeklinde yağış, hava kalitesi ve görüş mesafesinde azalma ve ulaşımda aksamalarKaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU