memo

Bugun...
15-08-2018 09:57 Kategori: GENEL

Gaziantepli iş adamı Gazi Albayrak'tan Iphone'a 'Balyoz Darbesi'

Gaziantepli iş adamı Gazi Albayrak'tan Iphone'a 'Balyoz Darbesi'
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepli genç iş adamı Gazi Albayrak, ABD Başkanı Donald Trump'a meydan okudu. Trump'ın Türkiye'ye karşı uyguladığı ekonomik savaş için harekete geçen Albayrak'ı arkadaşları da destekledi. İş adamı kendisinin ve arkadaşlarının Iphone marka cep telefonlarını balyozla kırdı. "

Gaziantepli genç iş adamı Gazi Albayrak, ABD Başkanı Donald Trump'a meydan okudu. Trump'ın Türkiye'ye karşı uyguladığı ekonomik savaş için harekete geçen Albayrak'ı arkadaşları da destekledi. İş adamı kendisinin ve arkadaşlarının Iphone marka cep telefonlarını balyozla kırdı. 

IPHONE MARKA TELEFONLARI BALYOZLA KIRDI

Gaziantepli genç iş adamı Gazi Albayrak, ABD Başkanı Trump'a meydan okudu. Trump'ın Türkiye'ye karşı uyguladığı ekonomik savaş için harekete geçen Albayrak'ı arkadaşları da destekledi. İş adamı kendisinin ve arkadaşlarının Iphone marka cep telefonlarını balyozla kırdı. 

İKİ BAKANI DA UNUTMADI

İş adamı Gazi Albayrak'ın Trump'a karşı aldığı tavrı arkadaşları da destekledi. Destek veren arkadaşları ellerindeki Iphone marka cep telefonlarını Albayrak'a balyozla kırdırdı. Albayrak balyoz darbelerini indirirken, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu da unutmadı. Trump geçtiğimiz günlerde de bu iki bakan için ambargo uygulamıştı.

Haber Videosu
Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Çetin , 15-08-2018 08:12 aşağıdaki yorumu yaptı. Adam ülkeyi kurtardı be helal olsun böyle çalışkan, böyle üretken, böyle zeki insanları görmek beni gurulandırıyor. Artık Amerika düşünsün.
FACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU