memo

Bugun...
10-03-2017 10:22 Kategori: GENEL

Gaziantepli gazeteciden MHP'ye Atatürk portresi

Gaziantepli gazeteciden MHP'ye Atatürk portresi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan beraberinde ilçe başkanlarıyla yaptığı haftalık basın toplantısında kongre süreçleri hakkında bilgiler verirken, Gazeteci- Mimar Doğan Özdinç, MHP İl Başkanlığı toplantı salonuna asılması için Taşdoğan’a Atatürk portresi hediye etti."

MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan beraberinde ilçe başkanlarıyla yaptığı haftalık basın toplantısında kongre süreçleri hakkında bilgiler verirken, Gazeteci- Mimar Doğan Özdinç, MHP İl Başkanlığı toplantı salonuna asılması için Taşdoğan’a Atatürk portresi hediye etti.

Mevcut ilçe başkanlarının yeni dönem için tekrardan aday olacaklarını ifade eden Taşdoğan, kongrelerin huzur, barış ve kardeşlik içerisinde geçmesini temenni etti. Taşdoğan ülkenin kritik bir süreçten geçtiğini bunun için MHP’nin önemli bir görev üstlendiğini akydeden Taşdoğan, tüm partilileri kongrelere davet etti.

MHP TAM KADRO SAHADA

16 Nisan’da yapılacak olan referandum için MHP’nin tam kadro sahaya çıktığını ifade eden Taşdoğan, köy köy, kasaba kasaba ve mahalle mahalle gezerek “Evet” gerekçelerini anlattıklarını söyledi. Taşdoğan, “Bu hükümet sistemi sürekli kriz üretmektedir. Bu krizler rejim krizine, rejim krizi bekaa sorununa dönüşmektedir. Ülkemizin içinden geçtiği bu hassas dönemde bir daha böylesine tehlikeli rejim krizleri, darbe, vesayet, e-muhtıra, kalkışma yaşamayalım diye hazırlana anayasa değişiklik paketine “Evet” dememiz gerekmektedir. Gerekçelerini ayrıntılı olarak; köy köy, kasaba kasaba ve mahalle mahalle anlatmaktayız. MHP’nin kırmızı çizgileri olan anayasanın ilk 4 maddesinin korunması. Ülkenin bölünmez bütünlüğü yani üniter yapısı.Anayasa’daki Türk tanımı.İnsanımızın temel hak ve hürriyetleri gibi konular tamamen korunmuştur.Sadece hükümet etme sistemi ile ilgili bir anayasa değişikliği paketi hazırlanmıştır.15 Temmuzun etkileri hala sürerken devletimiz; içinde FETÖ, Doğu ve Güneydoğusunda bölücü terör örgütü, güneyinde DEAŞ,kuzeyinde DHKP-C,Batısında tüm haçlılar ile mücadele ederken,kırılgan bir sitemle devam edilemeyeceği ortadadır.Bu nedenle bilge liderimiz Sn. Dr. Devlet Bahçeli’nin dediği gibi Devlet için ‘evet’Millet için ‘evet’ Cumhuriyet için ‘evet’ Türk’lüğün bekası için ‘evet’ Türkiye için ‘evet’ diyoruz”

ÖZDİNÇ’TEN ATATÜRK PORTRESİ

Öte yandan MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan’ın basın toplantısından önce Gazeteci- Mimar Doğan Özdinç, MHP İl Başkanlığı toplantı salonuna asılması için Taşdoğan’a Atatürk portresi hediye etti. Hediyeyi kabul eden İl Başkanı Taşdoğan, porteyi toplantı salonunun duvarına asarak Özdinç’e teşekkür etti.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU