memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

08-05-2019 11:57 Kategori: GENEL

Gaziantep'in lezzet durağı VİP hizmeti ile dikkat çekiyor

Gaziantep'in lezzet durağı VİP hizmeti ile dikkat çekiyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kebap ve baklavanın başkenti Gaziantep’te gastronomi kültürüne değer katan Ciğerci Hüseyin, Gazianteplilerin ve şehre gelen yerli yabancı turistlerin ilgi odağı oldu. "

Gaziantep havalimanında Ciğerci Hüseyin’in totemi ve karayolu ile girişte yine Ciğerci Hüseyin’in tabelasıyla karşılaşan turistler, Ciğerci Hüseyin kebap restoranda sunulan VİP hizmetle damak lezzetini taçlandırıyor. Gaziantep’in lezzet durağı olan Ciğerci Hüseyin, eşsiz tatlarının yanı sıra geniş ve ferah işletme yapısı ile de müşterilerini hayran bırakıyor.

Gastronomi kenti Gaziantep’in marka restoranlarından birisi olan Ciğerci Hüseyin, sunmuş olduğu lezzetlerle Gazianteplilerin yanı sıra yerli ve yabancı turistlerin de ilgi odağı oldu. Ciğerci Hüseyin İşletme Sahibi Hüseyin Baydar, işletmesinde önemli bir büyümeye gitmesinin ardından müşterilerine sunmuş olduğu VİP restoran hizmetini  Memo News Dergisine değerlendirdi.

MÜŞTERİLERE VİP HİZMET SUNUYORUZ

Müşterilerin sunmuş olduğu güvenle Ciğerci Hüseyin’in işletmede önemli bir büyümeye gittiğini ve müşterilerine VİP hizmet sunduğunu belirten Baydar, “Ciğerci Hüseyin olarak gastronomi alanında 30 yılı geride bıraktık. 30 yıllı bilgi, deneyim ve tecrübe ile bugün oluşturduğumuz Ciğerci Hüseyin markası gastronomi alanında ismi sayılır bir işletme haline gelmiştir.

30 yıllık mesleki tecrübemde her zaman nasıl daha iyisini bulabilirim, nasıl yeni tatlar keşfedebilirim ve gastronomi kentine yakışır bir lokanta oluruz diye  araştırdım. Sektörümüz kendini yenilemediği durumda işletmecisini yok eden de bir alandır. 30 yıldır bu sektörde yer aldık ve bugün işletmemizi sürekli üzerine koyarak büyüttükse burada  müşteri güveni söz konusudur. Biz ilk etapta işletmemizde 12 tabure ile yemek hizmeti sunuyorduk. Bugün işletmemiz çok önemli bir değişim ve dönüşüm yakalayarak kendisini modernize etmiştir” açıklamalarında bulundu.

GASTRONOMİ KENTİ OLMANIN SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİRİYORUZ

Gaziantep’in gastronomi kenti olduğunu belirterek bu markaya yakışır bir hizmet sunmayı amaçladıklarını söyleyen Baydar, “Bu zamana kadar Gaziantep hep gastronomi kenti olarak bilinir ancak Gaziantep’te bakıyoruz da gastronomi kültürümüze yakışır çok da yeteri kadar lokantaların olmadığını gördük. Gastronomi demek dürüm yemek değildir. Bu anlayışın önüne geçmek için Ciğerci Hüseyin olarak menülerimizi zenginleştirdik. Her damak tadına uygun kebap çeşitlerimizi oluşturduk. Yine etin yanında en güzel yeşilliği de sunmamız gerekiyordu. Meze anlamında lokantamızda akla gelen tüm yeşilliğin yanında özellikle ekşimsi tadıyla kuzukulağı bulmak da mümkün. Müşterilerimiz sunumumuzda ve lezzetimizde fark arar diyerekten en iyi ustalarla çalıştık en iyi mezeleri müşterilerimizin önüne sunduk” ifadelerine yer verdi.

30 YILLIK BAŞARIMIZI TAÇLANDIRDIK

İşletmeyi müşterilerin taleplerine bağlı olarak önemli bir büyüme sürecine soktuklarını söyleyerek işletmede büyüme sürecini değerlendiren Baydar, “Ciğerci Hüseyin olarak işletmemizde önemli değişimler yaptığımızın da altını çizmek istiyorum. 

Biz 30 yıllık deneyimimizle mekânımızı genişleterek başarımızı taçlandırdık. İşletmemizi hem genişleterek hem üst katına çıkarak hem de güzel bir açık havada balkonu oluşturarak önemli bir yatırıma imza attık. İşletmemizi on kat büyüttüğümüzden bahsetmiştik. Yeni değişimden sonra lokantamıza gelen müşterilerimiz büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Müşterilerimizin bu yeniliğe ve lükse layık olduklarını düşünerek lezzette, sunumda ve mekan kalitesinde kusursuz hizmeti sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

AYNI ANDA 250 MÜŞTERİYE HİZMET VEREBİLİYORUZ

İşletmede genişlemeye gitmelerinin ardından lokantada aynı anda 250 müşteriye hizmet verebilecek personel ve mekana sahip olduklarını söyleyen Baydar, “Yine Ciğerci Hüseyin olarak aynı anda 250 kişiye yemek servisi sunabilecek personel ve alana sahibiz. Bu kapsamda şirket buluşmaları olsun, yemekli toplantılar olsun, özel gün etkinlikleri olsun her kategoride müşterilerimize lezzet sunmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

RAMAZAN AYINDA SAHURA KADAR YILIN DİĞER ZAMANLARINDA İSE GECE 02:00’A KADAR AÇIĞIZ

Ramazan Ayıda sahura kadar açık olduklarını söyleyerek geriye kalan yılın zamanında da gece 02:00’a kadar açık olduklarını vurgulayan Baydar, “Ciğerci Hüseyin olarak işletmemiz yılın tüm aylarında 02:00’a kadar açık olmakla birlikte özellikle on bir ayın sultanı Ramazan Ayında sahura kadar açığız. 250 müşterimizi aynı anda ağırlayacak personel ve mekana sahip olduğumuzdan dolayı yine bu Ramazan Ayında da müşterilerimizin tercihi olacağız” dedi.

RAMAZAN AYNDA DA TÜM SİPARİŞLERE CEVAP VEREBİLİYORUZ

Ramazan Ayında da yine müşterilerin tüm sipariş taleplerine cevap verdiklerini söyleyerek sabit Ramazan menülerine karşı olduklarını söyleyen Baydar, “  Biz özellikle Ramazan Ayını fırsata dönüştürmek isteyen lokantaların anlayışına karşıyız. Biz yıl içinde nasıl müşterinin isteğine özel hür türlü kebap çeşidini çıkarabiliyorsak aynı hizmeti Ramazan Ayında da sunuyoruz. Ramazan Ayı fırsat ayı değildir. Bunu buradan bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Müşteri kendisine sunulan değil istediği lezzeti yemek istemekte özgürdür ve en doğal hakkıdır. Bu kapsamda Ciğerci Hüseyin farkıyla biz Ramazan Ayında da tüm çeşitlerimizle müşterinin beğenisine göre kebap çeşitlerimizi çıkarıyoruz” diye konuştu.

KEBABIN HER ALANINDA HİZMET SUNUYORUZ

Müşterilerine sunmuş oldukları kebap çeşitlerini sıralayan Baydar, “Ciğerci Hüseyin olarak kebabın her alanında yer alıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz lezzetler arasında Ciğer, Adana, Kuşbaşı, Maraş, Boğazaltı, Yürek, Böbrek, Dalak, Tavuk Sarma, Tavuk Kanat, Patlıcan Kebabı, Simit, Sebzeli Beyti, Mantar Kebabı yer alıyor” ifadelerinde bulundu.

YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI OLUDUK

Şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin Ciğerci Hüseyin’e uğramadan gitmediklerini söyleyen Baydar, “Sosyal medyadan çok büyük talep görüyoruz. Özellikle şehrimize gelen yerli ve yabancı turistler Gaziantep’e gelince Kebapçı Hüseyin’e gelmeden gitmiyorlar. Bu konuda sürekli sosyal medya hesaplarımızdan müşterilerimizle iletişim halindeyiz. Müşterilerimizin sosyal medya hesaplarında bizleri paylaşması bizler için güzel şeyler yazması da yine en büyük kazancımız oluyor” diye konuştu.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU