memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

11-05-2021 14:41 Kategori: GENEL

Gaziantep'in en modern oto center sitesi olacak

Gaziantep'in en modern oto center sitesi olacak
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’in en modern Oto Center Projesi Demirbey OD Yapı farkıyla Şehitkamil İlçesi’ne bağlı Fıstıklık Mahallesi’nde hayata geçiyor. 69 işyerinden oluşan Oto Center Projesi tamamlanınca Gaziantep galericilik sektörünün gözbebeği olacak. Oto Center Sitesi’nde Demirbey OD tarafından hayata geçirilen proje kapsamında inşa edilen işyerlerine daha şimdiden talep patlaması var."

Yaklaşık 2 aya kadar tamamlanarak hizmete geçecek olan  Oto Center Sitesi’ni inşa eden Demirbey OD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Demir , “ Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulacak toplam 77 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet işyeri projesinin temelini attık. İkinci etapta yapacak olduğumuz 36 adet iş yeri ile birlikte toplam 69 adet Prestijli Oto Galericiler Sitemizin 2021 yılının ortasında bitirmeyi planlıyoruz” dedi.

İnşaat sektöründe çekirdekten yetişerek bu günlere geldiğini söyleyen başarılı işadamı Oğuz Demir, ticaretin en temel başarı kriterlerinin başında dürüstlük geldiğini söylüyor.

Gaziantep’te yaptığı başarılı plaza ve inşaat çalışmaları ile dikkat çeken Demirbey OD Yapı, Şehitkamil İlçesi Fıstıklık Mahallesi’nde Avrupai tarzda temellerini attığı Galericiler Sitesi’nde inşaat çalışmalarını hızla yükseltiyor. Gaziantep’te ilklere imza atılan projeleri ile gündeme gelen Demirbey OD Yapı’nın son projesi olan Galericiler Sitesi’ne ise talep patlaması yaşanıyor.

KALİTENİN VE KONFORUN ADRESİ OLACAK

Demirbey OD Yapı,  Şehitkamil İlçesi Fıstıklık Mahallesinde Avrupai projede galericileri bir araya getirecek. Her türlü konfora ve yeni dünya düzenine ayak basan projede toplam 69 adet prestijli otomotiv galerilerinin yer alacağını söyleyen Oğuz Demir, “Projemiz 2021 yılında tamamlanacak ve şimdiden projemiz için talep patlaması yaşıyoruz” dedi.

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulacak toplam 69 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet iş yeri projesinin temeli atıldığını söyleyen Demir, “Kovid-19’un en fazla etkilediği sektörlerin başında inşaat geliyor. Yaşanan sıkıntılı günlerde tüm önlemlerini alan Demirbey OD Yapı ise projelerine ara vermedi. İçersinde toplam 69 adet iş yeri olacak olan Prestijli Oto Galericiler Sitesi'nin ilk etabının temeli atıldı ve inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

BİTİMİNE ÇOK AZ KALDI

Projenin2021 yılı ortasında tamamlanarak hizmete gireceğini belirten Demir, “ Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulacak toplam 77 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet işyeri projesinin temelini attık. İkinci etapta yapacak olduğumuz 36 adet iş yeri ile birlikte toplam 69 adet Prestijli Oto Galericiler Sitemizin 2021 yılının ortasında bitirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

TALEPLER ŞİMDİDEN PATLADI

Gaziantep’te birçok projeye imza atan Demirbey OD Yapı, başarılı projeleri ile sektörde adını duyurmaya devam ediyor. Demirbey OD Yapı’nın son projesi olan ve Avrupai tarzda yükselen inşaat alanları için büyük bir talep patlaması yaşanırken hızla yükselen inşaat projesinde ise birçok farklılık ve konforu da içinde barındıran özellikleri müşterilerinin gözdesi oluyor.

SEKTÖRÜN 20 YILLIK TECRÜBESİ DEMİRBEY OD YAPI

Demirbey OD Yapı’nın 20 yıllık mesleki tecrübesinden bahsederek inşaat sektöründe sunmuş olduğu farklı konsept yapıdan bahseden Demir, “20 yıldır bu sektörün içerisindeyim. İnşaat baba mesleğimiz olduğu için bu sektörde adımızı duyurduk. Şu anda inşaat çalışmalarımızı kendi arazilerimiz üzerinde gerçekleştiriyoruz. Sektörümüzde bir takım eksiklikler gördüm. Bu eksiklikler içinde en bariz görünen ise gerek yaşam alanlarında gerek çalışma sahalarımızda sosyal yaşam alanlarının eksik oluşu geliyor. Biz bu eksikliği gidermek için çalışmalar geçekleştirdik. Örneğin KÜSGET bölgemizde alışveriş ve sosyal hizmetler konusunda eksiklikler oluğu için o alanlara sosyal tesisler oluşturdum. Bu alanlar içinde fırından tutun da kasaplara kadar yemek sektörü üzerine işletmelerimiz var. Yine bu alanlarda bankalar olacak. Binalarımızın üst kısımlarında sağlık tesisleri olacak. Biz yaptığımız işlerde öncelikli hedef olarak para kazanmayı görmedik” ifadelerinde bulundu.

HER YATIRIM BİR YAŞAM ALANI

Demirbey OD Yapı olarak gerçekleştirdiği ve projelendirilmesi devam eden çalışmalardan bahseden demir, “KÜSGET Bölgesindeki yapmış olduğumuz sosyal tesis tarzındaki yatırımlarımızın yanı sıra otogar civarında oto galeri sitesine ek olarak yapacağımız ve içerisinde sosyal tesislerinin olduğu ilk etapta 33, daha sonra 36 dükkanlık projemizi hayata geçirdik. Bu dükkanların ruhsatlarını da aldık. Yatırım yaptığımız alanları sadece bir beton yığını olarak bırakmıyoruz yaşam alanlarına dönüştürüyoruz. Ben yüksek yapılaşma yapmıyorum. Yatay yönlü ticari ve sosyal donatı işletmeleri olarak inşaatlarımız devam ediyor” dedi.



Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZIN



FACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ